Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Не спалюйте сухе листя і траву!
Колектив ДП «Тячівське ЛГ» просить Вас не спалювати суху траву та листя
За спалювання листя і сухої трави закарпатцям доведеться сплатити до 1700 грн. штрафу
Щоосені, прибираючи біля своїх будинків листя, суху траву та бадилля, люди їх підпалюють. Дим, який виділяється під час горіння, призводить до шкідливих наслідків для навколишнього середовища. Медики застерігають, що і для здоров’я людини таке прибирання не є корисним, а навіть навпаки – отруює наш організм.
Тячівські лісівники закликають не палити суху траву
Цьогорічна рання весна принесла тепло, а разом з ним й масове спалювання населенням сухої трави, листя та рослин. Господарювання та прибирання на городах, подвір’ях, прилеглих територіях досить часто завершується вогнищами, які несуть величезну шкоду довкіллю.
Рятувальники закликають закарпатців не палити сухостій та опале листя
Впродовж вихідних закарпатським вогнеборцям було не до відпочинку. Адже за вікном ще досить тепло і пожежі сухої рослинності та чагарників продовжуються. Додаються до них і пожежі спричинені прибиранням місцевими мешканцями власних присадибних ділянок за допомогою вогню. Адже куди швидше піднести сірник до купи сміття та сухого листя ніж прибирати його компостуванням.
Цьогоріч тячівські вогнеборці ліквідували понад два десятки пожеж сухої трави
З потеплінням мешканці району почали активно поратися біля будинків та на городах, спалюючи суху траву, листя та різний непотріб. Досить часто не лише у сільській місцевості, але і у райцентрі через задимлення навіть дихати важко.
МНСники закликають закарпатців не палити суху траву та листя
У сонячну погоду часто доводиться бачити, як люди спалюють сухе листя, гілки дерев та інше сміття на територіях підприємств, присадибних ділянках, городах та дачах, в посадках та біля доріг.
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi