23 жовтня 2018
Вівторок
Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
До Дня матері кінорежисер В’ячеслав Бігун проводить на Тячівщині покази фільмів про мам (ФОТО)
До Дня матері та Міжнародного дня сім’ї відомий міжнародний кіномитець та правник родом із Тячева В’ячеслав Бігун показав землякам низку своїх фільмів, присвячених долі жінок-матерів.
В’ячеслав Бігун показав у Тячеві фільми закарпатської тематики
В неділю, 24 вересня, у Тячівському кінотеатрі ім.Шевченка відбувся вже сьомий кінопоказ кіно вченого-митця, юриста В’ячеслава Бігуна на малій батьківщині. Цього разу – присвячений Дню міста.
Кіномитець В’ячеслав Бігун запрошує тячівців на спеціальний показ до Дня міста
У неділю, 24 вересня, до Дня міста, відомий закарпатський кінорежисер В'ячеслав Бігун влаштовує у Тячеві кінопоказ фільмів закарпатської тематики.
Кінорежисер В’ячеслав Бігун покаже тячівцям фільми про жіночу долю
Нещодавно кіномитець В’ячеслав Бігун родом із Тячева презентував у рідному місті свої нові фільми. І вже знову запрошує на черговий кінопоказ. Зустріч із глядачами режисер приурочив до Дня матері. Захід відбудеться 12 травня у Тячівському кінотеатрі ім.Т.Шевченка, о 15.00.
В’ячеслав Бігун показав у Тячеві свої нові фільми (ФОТО)
Вчора, 10 липня, у кінотеатрі ім.Т.Шевченка в Тячеві відомий міжнародний кіномитець та правник В’ячеслав Бігун продемонстрував землякам свої нові фільми.
Жителі Тячівщини зможуть безкоштовно переглянути документальний фільм «Срібна Земля. Хроніка Карпатської України 1919–1939»
Показ фільму з 20 по 30 квітня відбудеться в різних куточках нашого краю, адже він про українців Закарпаття, які стали зі зброєю в руках захищати свою свободу від агресії сусідніх держав, про боротьбу карпатських українців за встановлення української державності.
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi