Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
У Тячівській місцевій прокуратурі відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів
Сьогодні, 20 лютого 2020 року в Тячівській прокуратурі відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів, на якій обговорено стан протидії злочинності та ряд інших важливих питань.
У Тячеві відбулось засідання координаційної ради у справах дітей (ФОТО)
3 грудня 2019 року відбулось чергове засідання Координаційної ради у справах дітей Тячівської райдержадміністрації.
СБУ провела командно-штабне антитерористичне навчання на Закарпатті (ФОТО)
Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Закарпатській області провела планове командно-штабне антитерористичне навчання.
У Тячівській місцевій прокуратурі підвели підсумки першого півріччя (ФОТО)
29 серпня у залі засідань Тячівської місцевої прокуратури відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів територіальної юрисдикції Тячівської місцевої прокуратури з порядком денним: «Про стан протидії злочинності на території юрисдикції Тячівської місцевої прокуратури упродовж І півріччя 2019 року та організації діяльності щодо розкриття і досудового розслідування кримінальних правопорушень», яка пройшла під головуванням керівника місцевої прокуратури І.І.Шведа та за участі начальника управління прокуратури області І.Ю.Косея. Також, у нараді взяли участь голова Рахівської райдержадміністрації П.В.Басараба та керівники правоохоронних органів Тячівського та Рахівського районів.
СБУ проведе антитерористичні начання на Закарпатті
У період з 1 по 3 липня на території Берегівського та Мукачівського районів Закарпатської області координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Закарпатській області проводитиме тактико-спеціальне навчання з антитерористичної тематики.
У Тячівській прокуратурі пройшла координаційна нарада (ФОТО)
Проаналізували стан протидії злочинності та розкриття кримінальних правопорушень на території юрисдикції Тячівської місцевої прокуратури упродовж І півріччя 2018 рок та затвердили комплекс спільних заходів.
У Тячівській місцевій прокуратурі відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органі
Про стан законності та протидію злочинності на Тячівщині та Рахівщині, зокрема її організованим проявам і корупції, за наслідками роботи впродовж 2017 року говорили на координаційній нараді керівників правоохоронних органів, яка відбулася сьогодні, 30 січня.
Відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів Тячівщини і Рахівщини (ФОТО)
28 лютого під головуванням керівника Тячівської місцевої прокуратури Степана Жовніра проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів Тячівського та Рахівського районів про стан протидії злочинності за 2016 рік.
На Тячівщині правоохоронці та представники органів місцевого самоврядування передбачили спільні заходи з мобілізації
Минулого понеділка у Тячівській районній прокуратурі відбулась міжвідомча координаційна нарада щодо стану додержання законів під час проведення часткової мобілізації на території району.
Військовий комісар Тячівщини зробив селищним і сільським головам останнє попередження за зрив мобілізації та призову
Сьогодні, 27 квітня, у Тячівській РДА відбулася координаційна нарада за участі керівництва РДА, районної ради та силових структур району.
<<Попередня
1
2
Наступна>>