Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
У Тячеві пройшла щорічна українсько-угорська бізнес-конференція (ФОТО)
У четвер, 11 квітня, у Тячеві відбулася четверта, уже традиційна, щорічна бізнес-конференція за участі представників підприємництва двох країн - України та Угорщини.
Народні депутати та громадськість закликали президента України допомогти зі звільненням незаконно ув’язненого в Єгипті Едварда Чікоша
У понеділок, 1 жовтня, у Києві в інформаційному агентстві УНІАН відбулася прес-конференція, присвячена звільненню незаконно ув’язненого в Єгипті закарпатця Едварда Чікоша. Народні депутати України Роберт Горват та Ірина Суслова, а також журналіст Роман Бочкала розповіли про нещодавню поїздку до Єгипту та зустріч із Едвардом Чікошем.
У Солтвині пройшла конференція, приурочена до 50-річчя спелеотерапії в Україні (ВІДЕО)
З нагоди ювілею 24-25 травня організували міжнародну науково-практичну конференцію на тему: «Спелеотерапія та її штучні аналоги в Україні: становлення та перспективи» за участю українських, румунських, польських, чеських та словацьких фахівців.
У Тячеві проходить міжрегіональна конференція лікарів-рентгенологів (ФОТО)
20-21 квітня у Тячеві, на базі аквапарку «Марина», проходить міжрегіональна мультимодальна конференція-школа цифрових технологій, присвячена 20-річчю Центру рентгенівських технологій Асоціації радіологів України для спеціалістів-рентгенологів, комп’ютерної томографії, магнітно-резонансної томографії та ультразвукової діагностики. Тема заходу – «Роль променевої діагностики у забезпеченні ефективності первинної медичної допомоги».
Мисливці Тячівщини обрали голову районної організації УТМР (ФОТО)
25 лютого в Бедевлі відбулася звітно-виборча конференція з нагоди планового обрання голови районної ради Українського товариства мисливців та рибалок.
Михайло Вурса очолив Тячівську районну Всеукраїнську організацію інвалідів війни (ФОТО)
У п’ятницю, 26 серпня, у Тячеві відбулась позачергова конференція Тячівської районної Всеукраїнської організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій.
Вирубки лісів, ралі в Нересниці та інше: керівник Тячівської місцевої прокуратури відповідав на запитання журналістів
19 травня у Тячівській місцевій прокуратурі відбулася прес-конференція для районних та міських ЗМІ. На запитання журналістів відповідав керівник Тячівської місцевої прокуратури Степан Жовнір.
Делегація з Тячівщини відвідала міжнародну конференцію (ФОТО)
У вівторок, 9 лютого 2016 року, відбулася міжнародна конференція в м.Ужгород, організована Карпатським фондом України та Карпатською надацією (Словаччина) у рамках проекту «Дійсно разом» за фінансової підтримки словацької державної Програми допомоги з розвитку– SlovakAid.
Мер Тячева Іван Ковач увійшов до правління Асоціації міст України
23 січня у Києві відбулися Загальні Збори (Конференція) Асоціації міст України, в яких взяли участь понад 200 представників органів місцевого самоврядування - членів АМУ, зокрема, й Тячівський міський голова Іван Ковач.
Тячівська міська громада завершила процедуру юридичної реєстрації, Вільховецька має пройти її в найближчі дні
23 грудня, у прес-центрі Закарпатської ОДА відбулася підсумкова прес-конференція Офісу реформ у Закарпатській області. Організатори визначили її тему таким чином: "Рік реформ: досягнення і уроки".
<<Попередня
1
2
3
4
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi