Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Колекціонер із Солотвина збирає автографи знаменитостей (ФОТО)
Автографи канцлерки Німеччини Ангели Меркель, екс-прем’єр-міністра Великої Британії Тоні Блера, президентів Франції Емманюеля Макрона, Угорщини Яноша Адера, Чехії Мілоша Земана та багатьох інших політиків, акторів, зірок спорту та шоу-бізнесу є у великій колекції мешканця Солотвина, який попросив не називати його ім’я.
Буштино часів Першої світової війни: вулиця ерцгерцога Йосифа (ФОТО)
На одному з аукціонів для колекціонерів старовини розміщено поштівку 1917 року з фотознімком вулиці Буштина. Напис на листівці – Bustyahaza. Jozsef foherceg utca – свідчить про те, що в той час вулицю називали на честь угорського військового, громадського і політичного діяча, генерала армії ерцгерцога Йосифа.
Рідкісне історичне фото Тячева: колишня вулиця Залізнична
Цю світлину старовинного Тячева ми виявили на одному з чеських інтернет-аукціонів для колекціонерів. Напис угорською на фото «Vasut-utca» свідчить про те, що тут зображено Залізничну вулицю у Тячеві.
Різьбяр та художник із Закарпаття Василя Дуб творить унікальні вироби з дерева (ВІДЕО)
Дерев’яні вироби Василя Дуба з Кострина замовляють далеко за межі області, а картини – купують колекціонери Німеччини та Польщі.
У Тячеві залишились лише три автентичні марамороські будинки (ФОТО)
Яким був старовинний Тячів сто і більше років тому? Уявити це можна, розглядаючи старі світлини і поштівки, фотокопії яких час від часу розміщують в електронних архівах або на сайтах аукціонів для колекціонерів старовини.
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi