Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Василь Петьовка, Валерій Лунченко та Роберт Горват звернулись до Новака. Закарпатські нардепи обурені станом дороги «Мукачево-Рогатин». Вимагають 500 мільйонів на ремонт
25 років без капітального ремонту, з величезним трафіком та в катастрофічному стані. Національна траса Н-09 «Мукачево – Рогатин» - катастрофа Закарпаття. Щоб її відремонтувати – щороку потрібно не менше 500 мільйонів гривень на ремонт
Голова Закарпатської ОДА Василь Губаль оглянув житловий комплекс для відселення солотвинців у Тереблі (ФОТО)
Сьогодні зранку з робочою поїздкою на Тячівщині перебуває голова Закарпатської ОДА Василь Губаль. Основною метою візиту очільника облдержадміністрації є вивчення стану справ із мікрорайоном, зведеним у с.Теребля, для відселення людей, чиїм помешканням загрожує катастрофа у селищі Солотвино.
Гірники Солотвинського солерудника нині займаються охороною карстових проваль
Техногенна катастрофа державного рівня в смт Солотвино скоїлась не в одночасся. Ще у далекому 1991 році у ДП «Солотвинський солерудник» почались процеси руйнацій.
Кабмін виділив додаткові кошти на Солотвино
Кабінет міністрів України додатково виділив 7 млн грн. на фінансування програми по Ліквідації та екологічній реабілітації території впливу гірничих робіт державного підприємства “Солотвинський солерудник” за рахунок перерозподілу коштів інших статей витрат держбюджету.
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi