Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
У Солотвинській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 провели конференцію щодо екологічної ситуації в селищі (ФОТО)
Карстові зсуви, через які селище Солотвино опинилося на межі екологічної катастрофи, не припиняються. Більше того, з’являються дедалі більше нових проваль. Зупинити екологічну катастрофу на території Солотвина взявся Європейський Союз, який створив Міжнародний проєкт ImProDiReT, що фінансується Європейською комісією та реалізується партнерами з Великобританії, Нідерландів, Польщі та України. Він спрямований на виконання рекомендацій місії ЄС із подолання надзвичайної ситуації в смт Солотвино та підвищення обізнаності населення щодо проявів стихійних лих.
Рятувальники розповідали солотвинцям, як поводитись у зоні карстових проваль (ФОТО)
Сьогодні, 29 вересня, рятувальники провели профілактичне відпрацювання смт Солотвино на тему «Дії населення в умовах виникнення карстових проваль».
Завтра мешканцям Солотвина розповідатимуть про правила поводження в умовах виникнення карстових проваль
29 вересня працівники Управління ДСНС України у Закарпатській області спільно з Управлінням цивільного захисту Закарпатської ОДА, представниками Консультативної місії ЄС з оцінки ризиків та загроз, пов'язаних із надзвичайною ситуацією на території діяльності ДП «Солотвинський солерудник» та іншими зацікавленими особами проведуть пожежно-профілактичне відпрацювання смт Солотвино Тячівського району.
Відпочинок з солоним присмаком: у Солотвині розпочався туристичний сезон (ФОТО)
Незважаючи на карстові процеси у селищі, курортна зона у Солотвині відкрила літній сезон і приймає на відпочинок туристів з різних куточків Закарпаття та України.
Через ситуацію в Солотвині Тячівська райрада збереться на позачергову сесію (ДОКУМЕНТ)
Як неодноразово повідомляв Tyachiv.com.ua, Солотвино опинилося на межі екологічної катастрофи: карстові провалля збільшуються з кожним днем.
У Солотвині перенесли три опори лінії електропередач подалі від місця утворення нового провалля
Як повідомляв раніше Tyachiv.com.ua, минулого тижня руйнівні карстові процеси у Солотвині знову нагадали про себе. Нове провалля, яке утворилося на вулиці 30 років Возз’єднання поблизу Солотвинського водоканалу, шокувало місцевих жителів.
Нове карстове провалля у Солотвині більшає з кожним днем (ФОТО, ВІДЕО)
Минулого тижня руйнівні карстові процеси у Солотвині знову нагадали про себе. Нове провалля, яке утворилося на вулиці 30 років Возз’єднання поблизу Солотвинського водоканалу, шокувало місцевих жителів.
Мешканці Солотвино відмовляються переїжджати в Тереблю через відсутність робочих місць (ВІДЕО)
Як повідомляв раніше Tyachiv.com.ua, очільник Закарпатської ОДА Василь Губаль дав мешканцям Солотвино місяць, щоб вирішити: залишатися в Солотвині, або переїхати у новозбудований квартал в Тереблі.
Сім’ї солотвинців, будинки яких знаходяться у зоні карстових проваль, примусово переселять до Тереблі
В Тячівській РДА відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом в.о. першого заступника голови державної адміністрації Богдана Макусія, за участі завідувача сектору з питань цивільного захисту населення Василя Бокотея.
У Солотвині тривають карстові процеси (ФОТО)
Процеси деформації земної поверхні у селищі прогресують.
<<Попередня
1
2
Наступна>>