Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
На Тячівщині правоохоронці припинили роботу провайдерів, які ретранслювали піратський контент (ФОТО)
За версією слідства, приватні підприємці з Тячівщини та Іршавщини, за щомісячну плату надавали доступ до перегляду програм мовлення відомих українських телеканалів. Представники провайдера не уклали договори з правовласниками на ретрансляцію каналів. Користувачі ж навіть не підозрювали, що ретрансляція телеканалів незаконна.
Телевежа «Дубове»: 36 років стабільної праці (ФОТО)
Нині дізнатись про події у світі та Україні доволі легко. Достатньо зайти у Інтернет чи ввімкнути кабельне та супутникове телебачення, які дають доступ до кілька десятків, а то й сотень телеканалів, - й черпай інформацію.
Телевежі «Красна» - 45 років (ФОТО)
Важко уявити сучасне життя без телебачення. На сьогоднішній день популярними є не тільки ефірне ТБ, активно впроваджуються у життя громадян альтернативні джерела відеоінформації, як-то: Інтернет, кабельне та супутникове ТБ. Однак ще 10-15 років тому для мешканців району ефірне ТБ було єдиним засобом телекомунікації.
Закарпатці висловили свою думку щодо відключення російських телеканалів (ВІДЕО)
Через масову російську пропаганду і заклики до війни на Закарпатті кабельні мережі призупинили трансляцію чотирьох російських тлеканалів.
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi