22 жовтня 2018
Понеділок
Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Другий етап фестивалю «Вифлеємська зірочка 2018» відбувся у Рахові (ФОТО)
Напевно, чи не найдужче ми любимо зиму за незабутні свята, за їхню казковість і чарівність. А без діток їх годі й уявити – і день Святого Миколая, і Новий рік, і Різдво, і Щедрий вечір. Під час таких свят малеча стає чи не головними дійовими особами новорічно-різдвяних заходів.
Фестиваль колядок «Вифлеємська зірочка 2018» стартував на Рахівщині (ФОТО)
Традиції та звичаї українців – це святині, які потрібно берегти та відроджувати. Це і стало нагодою об’єднати у актовій залі Ясінянської ЗОШ № 2 діток, батьків та керівників садочків і початкових класів з Ясіня, Лезещини, Чорної Тиси, Квасів та Білина на фестивалі колядок «Вифлеємська зірочка 2018». Цей святковий різдвяний захід на Рахівщині восьмий рік поспіль проходить за ініціативи та сприяння народного депутата України Василя Петьовки.
Фестиваль колядок "Віфлеємська зірочка" на Тячівщині: розклад
З 10 січня на Тячівщині розпочнеться традиційний районний фестиваль колядок серед дітей“Віфлеємська зірочка”, який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.
Конкурс колядок «Віфлеємська зірочка - 2015» завершився на Тячівщині та Рахівщині (ФОТО)
В суботу, 17 січня 2015 р., завершився традиційний конкурс-огляд колядницьких груп та вертепів серед вихованців дитсадків та школярів Тячівського та Рахівського районів. Конкурс колядок традиційно проводиться з ініціативи народного депутата України Василя Петьовки. Цьогоріч змагання серед маленьких колядників організували вже вп'яте.
Конкурс колядок «Віфлеємська зірочка 2014» пройшов на Тячівщині та Рахівщині (ФОТО)
Цими днями на Тячівщині та Рахівщині завершився традиційний конкурс-огляд колядницьких груп та вертепів який проводиться з ініціативи народного депутата України Василя Петьовки.
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi