Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Закарпатцям на замітку: 11 листопада останній день подання податкової звітності за ІІІ квартал
11.11.2019 року – останній день подання звітності за ІІІ квартал 2019 року
Закарпатські підприємці масово переходять на електронну звітність
З початку 2014 року у відділеннях Акредитованого центру сертифікації ключів Міндоходів на Закарпатті видано 6640 електронних ключів. Минулого року протягом аналогічного періоду було видано майже 2500 цифрових підписів.
З 1 січня Міндоходів посилило захист електронних ключів для здачі податкової звітності
Акредитований центр сертифікації ключів ІДД Міндоходів з 1 січня 2014 року переходить на використання двох посилених сертифікатів відкритого ключа.
Про особливості подання податкової звітності в електронній формі розповіли в Тячівській ДПІ
ДПІ у Тячівському районі ГУ Міндоходів у Закарпатській області нагадує, що відповідно до р.III Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку після того, як платник надіслав звітність електронною поштою (засобами телекомунікаційного зв'язку) до органу Міністерства доходів і зборів України, він отримує першу та другу квитанції.
Електронна звітність: як це працює
Сьогодні у платників податків в Україні з'явилася можливість подання податкової звітності в електронній формі. Це дало змогу вирішити багато проблем, з якими постійно стикаються бухгалтери підприємств.
Жителі Закарпаття незабаром зможуть подавати усі звіти через спеціальне «єдине вікно»
Звіти до усіх центральних органів влади незабаром можна буде подати в онлайн-режимі через спеціальне «єдине вікно» та за єдиним уніфікованим стандартом. Відповідна Концепція створення та функціонування автоматизованої системи «Єдине вікно подання електронної звітності» була схвалена на засіданні Уряду, - повідомляє Головне управління Міндоходів у Закарпатській області.
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi