Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Готовність медзакладів області до епідемії
Представники влади Закарпаття на всіх брифінгах запевняють, що вживають необхідні заходи щодо протидії поширенню коронавірусу у краї і звітують про готовність медзакладів до епідемії. Очільниця департаменту охорони здоров’я Єлизавета Біров на останньому брифінгу підтвердила – у краї 174 наркозно-дихальні апарати, з них 94 – апарати штучної вентиляції легень, з яких 83- середнього класу і лише 11 –вищого експерт класу. ЧИ достатньо їх на випадок епідемії?
У Тячівській міськраді відбулося громадське слухання щодо звіту про СЕО детальних планів території (ФОТО)
У середу, 04 березня 2020 року, в Тячівській міській раді відбулося громадське слухання щодо звіту про СЕО детальних планів території.
В Тячівській міській раді відбуваються громадські слухання щодо розгляду проекту містобудівної документації (ВІДЕО)
Так, зокрема, мова йде про проект внесення змін до генерального плану міста Тячів Закарпатської області та звіту про екологічну стратегічну оцінку до нього з метою врахування інтересів громадськості.
В ОДА підсумували роботу за друге півріччя 2019 року
У п’ятницю, 27 грудня, в сесійній залі облради відбулося засідання, під час якого оприлюднено звіт діяльності голови ОДА за останні 5 місяців. Участь у ньому взяли Ігор Бондаренко, в.о.голови облдержадміністрації Олексій Гетманенко, заступники голови ОДА – Ольга Травіна та Ігор Шинкарюк, голова облради Михайло Рівіс, його перший заступник Йосип Борто, керівники та працівники структурних підрозділів ОДА.
«За» – 7 голосів: Тячівська районна рада не підтримала звіт голови Івана Фабриція (ФОТО)
24 грудня відбулося друге пленарне засідання 22-ї сесії Тячівської районної ради сьомого скликання. Роботою зібрання керував голова райради Іван Фабрицій. У засіданні також взяли участь в.о. голови Тячівської РДА Михайло Полажинець, керівники структурних підрозділів РДА, депутати облради та інші.
Дубівські дільничні зустрілись з громадськістю (ФОТО)
Дільничні офіцери поліції Дубівського відділення поліції прозвітували перед громадкістю на території обслуговування.
Закарпатцям на замітку: за переобладнання авто на газ можна повернути частину витрат
У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області нагадують, що платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 ПКУ, фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати у вигляді суми коштів, сплачених платником податку у зв’язку із переобладнанням транспортного засобу, що належить платникові податку, з використанням у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива.
ФОТОЗВІТ: у Дубовому встановили новий трансформатор
Роботи проводилися сьогодні, 26 листопада.
Закарпатцям на замітку: 11 листопада останній день подання податкової звітності за ІІІ квартал
11.11.2019 року – останній день подання звітності за ІІІ квартал 2019 року
Керівник Тячівської місцевої прокуратури прозвітував про роботу за 9 місяців (ФОТО)
Як уже повідомляв tyachiv.com.ua, на першому пленарному засіданні чергової сесії Тячівської районної ради сьомого скликання з інформацією про стан боротьби зі злочинністю на Тячівщині за 9 місяців цього року виступив керівник Тячівської місцевої прокуратури Іван Швед.
<<Попередня
1
2
3
4
10
11
Наступна>>