Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Лісівники Брустурянського ЛМГ рятують звірів від суворих морозів (ВІДЕО)
Разом із веденням лісового господарства, лісівники Брустурянського лісомисливського господарства займаються розведенням та охороною лісової фауни. Опіка диких звірів особливо потрібна взимку, саме тому лісівники впродовж літа-осені намагаються заготовити якомога більше кормів, аби допомогти лісовим мешканцям перезимувати.
Умілець із Вишоватого майструє з дерева звірів і птахів Карпат (ФОТО)
Роботи 60-річного вишоватського різьбяра Юрія Миколайовича Церкуника вже давно стали окрасою численних виставок, районних і обласних свят, фестивалів, які проводяться на Тячівщині і не тільки. У селі кажуть: це не тільки талановитий майстер своєї справи, а ще й Людина з великої букви – добра, надійна та безвідмовна, закохана у своє ремесло.
Лісівники Тячівщини "взялися" за браконьєрів
Так, зокрема, щоб захистити звірів, співробітники Великобичківського, Ясінянського, Брустурянського та Мокрянського лісомисливгоспів постійно влаштовують об'їзди всіх угідь. Кожного, хто попався на браконьєрстві, чекає великий штраф і конфіскація зброї. За сезон таких порушників виявляють кілька десятків.
В узліссях Мокрянського лісгоспу побільшало лісових звірів
Територія мисливських угідь ДП «Мокрянське ЛМГ» складає 33,2 тис. га лісових масивів, на яких проживає різноманітна фауна.
Брустурянські лісівники допомагають звірям перезимувати
Взимку диким звірям доводиться нелегко, адже через сніговий покрив тваринам не так і просто віднайти необхідну кількості поживи. Відтак, працівники лісгоспів беруть на себе обов’язок забезпечити їх кормами на зимовий період.
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi