Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Депутати Тячівської райради просять відтермінувати контрактування лікувальних установ з Нацслужбою здоров’я України
На першому пленарному засіданні Тячівської районної ради 25 лютого депутати прийняли звернення до Кабінету міністрів України та Міністерства охорони здоров’я України з проханням щодо перенесення терміну контрактування лікарів та лікувальних установ з 1 квітня 2020 року на більш пізніший термін.
На зарплату працівникам Тячівської РДА цьогоріч виділили половину потреби
На першому пленарному засіданні 26-ї сесії Тячівської районної ради сьомого скликання, яке відбулося 25 лютого, депутати прийняли звернення до Кабінету міністрів України щодо незабезпеченості коштами виплат заробітних плат державним службовцям – працівникам органів виконавчої влади району.
Мільярд на дороги область отримає в тому числі і завдяки зверненням народного депутата України Василя Петьовки
1 млрд 342 млн грн - саме стільки Кабмін виділив на ремонт закарпатських доріг державного значення у 2020 році.
Перерахунок розміру пільг та субсидій через відокремлення послуги з розподілу газу відбудеться в лютому автоматично
В лютому Міністерство соціальної політики донарахує субсидію та пільгу за нову послугу з розподілу природного газу автоматично – без потреби додатково звернення громадян за січень і лютий 2020 року.
Депутати Закарпатської облради вважають неприпустимим об’єднання областей при моделюванні системи адмінтерустрою України
На 17-й сесії облради депутати ухвалили рішення «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо реформи адміністративно-територіального устрою України», яке направили до Президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів України та народним депутатам від Закарпатської області.
Механізми звернення за субсидіями у 2019 році
Новий порядок виплати субсидій спрямований полегшити життя людей на місцях.
Закарпатська облрада збереться на позачергову сесію
На звернення від депутатських груп «За розвиток Закарпаття» та «За розвиток Тячівщини», Закарпатської обласної організації «КМКС» Партія Угорців України, Закарпатської обласної організації політичної партії «Єдиний Центр», Закарпатської обласної організація всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» голова Закарпатської облради Михайло Рівіс скликає позачергову сесію обласної ради на наступний тиждень.
Дорога Красна – Усть-Чорна – відремонтована (ВІДЕО)
Відремонтувати дорогу, яка довгий час була непроїзною та неодноразово ставала причиною протестів місцевих вдалося після звернення народного депутата Василя Петьовки до урядовців щодо виділення коштів з державного фонду регіонального розвитку та до голови Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка, спрямувати кошти та зусилля на ремонт цієї гірської дороги
Відповідь від Закарпатської ОДА на зверення депутатів Тячівської райради щодо виділення коштів на ремонт доріг
Надійшла відповідь від Закарпатської ОДА на зверення депутатів Тячівської райради щодо виділення коштів на ремонт доріг.
Після звернення народного депутата Василя Петьовки дорогу Красна – Усть-Чорна ремонтують (ВІДЕО)
Страйки жителів селища Усть-Чорна не залишилися без уваги: ремонт автошляху «Красна – Усть-Чорна» триває. Петро Костяк,голова Усть-Чорнянської селищної ради каже: неабияк посприяло початку ремонту звернення народного депутата України Василя Петьовки до голови ОДА.
<<Попередня
1
2
3
4
13
14
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi