Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Затоплені соляні шахти у Солотвині досліджуватимуть за допомогою роботехнологій
Сьогодні, 28 листопада, за фінансової підтримки Європейського союзу у рамках проекту HUSKROUA у сесійній залі облради відбулася масштабна Стартова конференція проекту «Екологічна оцінка можливостей відновлення природних ресурсів у Солотвино з метою запобігання подальшому забрудненню басейну Верхньої Тиси через підготовку комплексної системи моніторингу РЕВІТАЛ 1».
ТОВ «КВ Консалт» тимчасово призупиняє вивіз сміття від абонентів через закриття полігону
У понад 15 населених пунктах, які обслуговує фірма ТОВ "КВ Консалт", може виникнути екологічна проблема. Адже людям ніде дівати сміття, і, ймовірніше, його ліквідацією вони займатимуться самотужки
Державна екологічна інспекція у Закарпатстькій області виявила незаконні рубки
Внаслідок незаконних рубок дерев суб’єктом господарювання заподіяно шкоду на десятки тисяч гривень.
Працівники ТОВ «КВ-Консалт» разом з мешканцями Біловарців прибрали від сміття одну з сільських вулиць (ФОТО)
Нещодавно у с. Біловарці відбулася екологічна акція «Зробимо Україну чистою разом». У співпраці з сільською владою та небайдужими мешканцями села працівники ТОВ «КВ-Консалт» прибрали від сміття територію вздовж вулиці Вайди.
Працівники Тячівського МУВГ відзначили День довкілля черговим прибиранням (ФОТО)
У суботу, 12 квітня, відбулася всеукраїнська екологічна акція День довкілля, до якої долучилися і представники Тячівського МУВГ.
Солотвинці просять Президента України врятувати селище
На пленарному засідання 16 сесії VI скликання депутати Солотвинської селищної ради прийняли звернення селищної ради від імені громади селища до Президента України щодо прийняття Державної програми екологічної реабілітації Солотвина, розв’язання соціальних, екологічних та виробничих проблем селища.
Кабмін виділив додаткові кошти на Солотвино
Кабінет міністрів України додатково виділив 7 млн грн. на фінансування програми по Ліквідації та екологічній реабілітації території впливу гірничих робіт державного підприємства “Солотвинський солерудник” за рахунок перерозподілу коштів інших статей витрат держбюджету.
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi