Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
На Закарпатті ціна на медичний огляд зросла на сто гривень (ВІДЕО)
На сто гривень в середньому зростає вартість медичних довідок в Ужгороді. Нові тарифи вже затвердженні виконавчим комітетом міськради.
Закарпатські митники отримали вказівку не приймати довідки про те, що автомобіль на іноземних номерах перебував на СТО?
У закарпатців, які користуються автомобілями, зареєстрованими за кордоном - нові проблеми. Наразі на митниці отримали вказівку, аби не приймати довідки з СТО, за допомогою яких автовласники продовжували термін перебування автомобіля на території Україні.
Закарпатці отримали 1952 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету
Загалом з початку року у відділеннях податкових інспекцій та в Центрах обслуговування платників Закарпаття видано 1952 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами фіскальної служби.
У Тячівському райвійськкоматі пояснили, кому видаватимуть довідки для виїзду за кордон
Як щойно повідомив т.в.о. Тячівського райвійськкома майор Ігор Тищук, у Тячівському райвійськкоматі вже отримали роз’яснення щодо видачі довідок для виїзду за кордон.
Закарпатські митники вимагають від заробітчан по 200 євро за довідки з військомату
Митники та прикордонники, не дочекавшись офіційного затвердження на рівні Верховної Ради положення про обов'язковість довідки з воєнкомату для призовників під час виїзду за кордон, вже встановили свої "розцінки".
На Тячівщині один із сільських голів вимагав 500 гривень за довідку
Саме в таку суму обійшлася одному з жителів району довідка про відкриття дворогосподарства і узаконення постачання електроенергії до його будинку.