Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Розроблення містобудівної документації: 16 березня у Тячеві відбудуться громадські слухання
У відповідності до норм статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» 16.03.2020 року о 11.00 за київським часом в залі засідань міської ради за адресою: м. Тячів, вул. Шевченка, 2 відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації:
У Тячеві відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації (ФОТО)
Як і було заплановано та оголошено 13 лютого о 9.00 відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, на яких розглядади наступні питання:
У Тячеві - громадські слухання
В Тячівській міській раді відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації
У Дубівській лікарні змінилось керівництво (ФОТО)
Вчора в актовому залі Дубівської лікарні відбулись збори медичних працівників. На захід завітали й керівництво селища, духовенство та громадськість.
У Тячеві відбудеться історична година "Під Крутами пішли в безсмерття", приурочена річниці боїв під Крутами
У середу, 29 січня 2020 р, в Тячівській картинній галереї ім. Ш.Голлоші відбудеться історична година "Під Крутами пішли в безсмерття", приурочена річниці боїв під Крутами. Запрошуємо громадськість міста та району долучитись до вшанування Героїв Крут.
В Тячівській міській раді відбуваються громадські слухання щодо розгляду проекту містобудівної документації (ВІДЕО)
Так, зокрема, мова йде про проект внесення змін до генерального плану міста Тячів Закарпатської області та звіту про екологічну стратегічну оцінку до нього з метою врахування інтересів громадськості.
Повідомлення про проведення громадських слухань під час розроблення містобудівної документації
У відповідності до норм статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» 11.02.2020 року о 10.00 за київським часом в залі засідань міської ради за адресою: м. Тячів, вул. Шевченка, 2 відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації:
Дубівські дільничні зустрілись з громадськістю (ФОТО)
Дільничні офіцери поліції Дубівського відділення поліції прозвітували перед громадкістю на території обслуговування.
21 січня у Тячеві відбудуться громадські слухання щодо розгляду проекту містобудівної документації
Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Закону України «Про основи містобудування», Закону України «Про планування і забудову територій», Закону України «Про архітектурну діяльність», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555
<<Попередня
1
2
3
4
10
11
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi