Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
У Вільхівцях з’явились дві нові вулиці та розпочалась газифікація села
Сьогоднішня політична та економічна нестабільність у державі прямо віддзеркалюється на житті пересічних громадян. Держава не надає необхідної фінансової підтримки сільським населеним пунктам, а рахунки сільських та селищних рад казначейство заблокувало.
На Тячівщині обговорювали газифікацію населених пунктів району
На черзі частина будинків Нижньої Апші, а також Топчино та Глибокий Потік.
Депутати облради намагаються "вибити" додаткові кошти на газифікацію Тячівського району
Депутатський корпус облради підтримав запит депутатів Андрія Сербайла, Івана Кураха, Василя Федурці та Петра Голубки щодо вирішення проблеми виділення коштів з держбюджету для завершення газифікації населених пунктів Тячівського району.
У Вишоватому нарешті завершили газифікацію (ФОТО)
20 листопада відбулося підключення останньої, ІІІ черги, газифікації цього населеного пункту – блакитне паливо отримали мешканці вулиць Корнійчука, Богдана Хмельницького, Перемоги, Партизанська та Глибока.
На Тячівщині обговорювали проблеми газифікації району та підготовку до нового опалювального сезону
Підключення населення до газових мереж і підготовку до нового опалювального сезону днями обговорювали на нараді керівництва Тячівської райдержадміністрації за участі голів та представників вуличних комітетів сіл, де наразі тривають роботи по газифікації.
Більше 40 родин у Буштині досі живуть без газу
Більше 40 дворогосподарств Буштина, які знаходяться на лівому березі Тереблі, досі залишаються без блакитного палива. Причина – аварійний міст. Прокладати трубу не ризикують ні газовики, ні селищна влада.
У Нижній Апші нарешті з’явився газ
Сьогодні газ урочисто запустили у перші декілька будинків. Відповідно до затвердженої проектно-кошторисної документації в даному населеному пункті газ поступить до майже 4000 тисяч житлових будинків.
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi