Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Тячівський районний військовий комісар провів брифінг щодо осінньої призовної кампанії 2019 року (ФОТО)
Сьогодні, 26 вересня, у малому залі засідань РДА відбувся брифінг районного військового комісара Юрія Клюшника щодо осінньої призовної кампанії 2019 року. Участь у заході взяв заступник голови РДА Віктор Погар, завідувач відділу взаємодії з правоохоронними органами оборонної та мобілізаційної роботи апарату РДА Василь Калинич, представники структурних підрозділів РДА, правоохоронних органів та місцеві ЗМІ.
Весняний призов: у Тячівському райвійськкоматі відправили до війська строковиків (ФОТО)
23 та 24 квітня у Тячівському райвійськкоматі відбулися урочисті проводи призовників на строкову військову службу, яку громадяни України проходять, щоби здобути військово-облікову спеціальність, набути практичних навичок і умінь для збройного захисту Вітчизни.
Тячівський райвійськкомат запрошує на контрактну службу до Збройних Сил
При підписанні контракту обов’язкове збереження робочого місця (ст.119 КЗУП).
На Тячівщині триває процес приписки громадян до призовних дільниць
Згідно із Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу» щороку упродовж січня-березня триває процес приписки громадян до призовних дільниць.
Тячівський райвійськкомат має нового військового комісара (ФОТО)
Сьогодні, 15 листопада, у залі засідань РДА за участі голів Тячівської РДА і районної ради – Василя Дем’янчука та Івана Фабриція, а також представників правоохоронних органів, установ та підрозділів РДА відбулося представлення нового військового комісара Тячівського райвійськкомату.
Іван Бережник з Дубового понад 2 роки воює на передовій (ФОТО)
Захищати суверенну цілісність України юнак зголосився ще у 2016 році. Тоді патріотично налаштований дубівчанин пішов до військкомату з надією, що його візьмуть на строкову службу до армії. Однак Івану відмовили, адже він напівсирота, ще й найстарший син у багатодітній сім’ї. Та це не вплинуло на рішення служити у війську і 3 березня 2016 року підписав контракт на проходження військової служби у 128 гірсько-піхотній бригаді.
Тячівський військкомат запрошує на військову службу за контрактом для комплектування 128-ї бригади
Тячівський районний військовий комісаріат Закарпатської області запрошує громадян України на військову службу за контрактом для комплектування 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади (м. Мукачево).
З початку року 32 чоловіків з Тячівщини уклали контракт із ЗСУ
Такі дані на нараді при голові РДА, яка відбулася 9 серпня, озвучив військовий комісар Тячівського райвійськкомату підполковник Ігор Тищук.
Головлікаря Солотвинської обласної алергологічної лікарні нагородили почесною військовою відзнакою (ФОТО)
30 липня у Тячівській РДА районний військовий комісар Тячівського райвійськкомату підполковник Ігор Тищук вручив головному лікарю Солотвинської обласної алергологічної лікарні Леону Данко почесну відзнаку Міністерства оборони України – нагрудний знак «За зразкову службу».
<<Попередня
1
2
3
4
5
6
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi