Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
У Тячеві знову працюватиме місцевий ринок?
Відповідне розпорядження "Про відновлення роботи критого павільйону продовольчого ринку у місті Тячів" сьогодні, 01 квітня, підписав міський голова Ковач І.І.
Депутати Закарпатської облради ініціюють невідкладно відновити міські, районні та обласні санепідстанції
Відповідне рішення «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо негайного відновлення Державної санітарно-епідеміологічної служби України» ухвалено на позачерговій сесії Закарпатської обласної ради, яка відбулася 18 березня ц.р. Як зазначали крайові обранці, це потрібно для запобігання виникненню критичних й невідворотних ризиків поширення масових інфекційних і неінфекційних захворювань (зі значним зростанням смертності) серед населення України. Ухвалене рішення скерували до Кабінету Міністрів України.
Відновити КПП «Тересва» - народні депутати В. Петьовка, В. Лунченко, Р. Горват та В. Поляк звернулись до Шмигаля
Необхідно відновити роботу пункту пропуску «Тересва» - народні депутати Василь Петьовка, Валерій Лунченко, Роберт Горват та Владіслав Поляк звернулись до Прем’єра дати доручення відповідним підрозділам Кабміну для якнайшвидшого відновлення роботи КПП.
Міст через Тису в Тячеві будував інженер, що споруджував мости Будапешта
До того, як у Тячеві збудували залізний міст через Тису, залишки якого можна побачити і сьогодні, береги ріки та дві частини міста поєднувала дерев’яна споруда. А ще раніше діяла переправа. Зображення дерев’яного мосту збереглися і на фотознімках того часу. Та часті повені руйнували його, і споруда регулярно потребувала відновлення.
«Необхідне фінансування на дороги, протипаводкові заходи, міжнародні пункти пропуску та реалізацію програм розвитку Карпат», - закарпатські нардепи звернулись до Прем’єра Гончарука
Народні депутати від Закарпаття Василь Петьовка, Валерій Лунченко, Роберт Горват та Владіслав Поляк звернулись до Прем’єра Олексія Гончарука. У колективному зверненні йдеться про те, що для Закарпатської області вкрай потрібне фінасування на реалізацію «Програми розвитку українських Карпат», побудову залізничної колії для сполучення зі Словаччиною та іншими країнами Євросоюзу, направлення коштів на протипаводкову програму «Тиса» та відновлення об’єктів протипаводкового захисту; повернення коштів дорожнього експерименту; відновлення фінансування на ремонт доріг, що пролягають Виноградівським та Іршавським районом, а також на побудову нових пунктів пропуску та розбудову існуючих на кордонах з Румунією, Угорщиною, Словаччиною та Польщею.
Для відновлення гідротехнічних споруд на Тячівщині та Рахівщині потрібно 92,7 мільйонів
Представники депутатської групи «Довіра», до якої входять народні депутати від Закарпаття Василь Петьовка, Валерій Лунченко та Роберт Горват зустрілися з Прем’єром Гончаруком.
Затоплені соляні шахти у Солотвині досліджуватимуть за допомогою роботехнологій
Сьогодні, 28 листопада, за фінансової підтримки Європейського союзу у рамках проекту HUSKROUA у сесійній залі облради відбулася масштабна Стартова конференція проекту «Екологічна оцінка можливостей відновлення природних ресурсів у Солотвино з метою запобігання подальшому забрудненню басейну Верхньої Тиси через підготовку комплексної системи моніторингу РЕВІТАЛ 1».
Рух шкільних лісництв охопив всі лісові райони Закарпаття (ФОТО)
З метою виховання екологічної грамотності соціально активної молоді і залучення підлітків в діяльність щодо раціонального використання та відновлення лісових ресурсів Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства взялося за рух шкільного лісництва.
У Буштині на р.Теребля водники проводять першочергові аварійні роботи (ФОТО)
Як прокоментував виданню Tyachiv.com.ua начальник Тячівського МУВГ Сергій Стойка, зараз на ріці Теребля у смт Буштино, вище автомобільного мосту, тривають першочергові аварійні роботи на правобережній дамбі та з відновлення пропускної здатності автомобільного моста.
У Тернові руйнується щойно відремонтована дорога (ВІДЕО)
Ремонт автошляхів –проблемне питання для України. Погано, коли на відновлення дорожніх полотен не вистачає коштів, а ще гірше – коли ремонт роблять неякісний. У с. Терново, що на Тячівщині, зробили незадовільний ремонт ділянки дороги: під впливом стихії асфальт почав руйнуватись.
<<Попередня
1
2
3
4
6
7
Наступна>>