Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Виноградар із Тересви створює елітні вина (ФОТО)
Подружжя Івана Івановича та Любові Юріївни Ільків з Тересви захоплюється вирощуванням винограду добірних сортів та екзотичних фруктів, а віднедавна почали виготовляти елітні вина.
У Тячеві на нараді обговорювали використання бюджетних коштів для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства (ФОТО)
Минулого тижня під керівництвом першого заступника голови Тячівської районної державної адміністрації Михайла Полажинця відбулося засідання комісії з питань використання коштів передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства.
Чи розвивається на Тячівщині садівництво?
У РДА відбулося засідання комісії з питань використання коштів передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства.
У Верхвоній Раді ініціювали запровадження Дня виноградаря, винороба та садівника
Відповідний проект Указу вже спрямовано до Адміністрації Президента України. Про це у середу, 4 квітня, повідомив народний депутат України Роберт Горват.
На розвиток «виноградарства» закарпатці перерахували понад 4 млн. грн.
Загалом в області налічується понад 3300 суб’єктів господарювання, які сплачують збір за реалізацію в оптово-роздрібній торговельній мережі та мережі громадського харчування алкогольних напоїв та пива.
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi