Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
На Закарпатті проведуть конкурс стартапів (ВІДЕО)
Конкурс стартапів вперше фінансуватимуть за кошти обласного бюджету. На 2019 рік – передбачили 200 тисяч гривень. Це буде свого роду тестування механізму підтримки малого і середнього бізнесу у такий спосіб.
Брустурянський лісгосп – серед лідерів по наповненню місцевого бюджету Тячівщини (ВІДЕО)
Минулий рік Брустурянське лісомисливське господарство завершило одним із найбільших платників податків у державний та місцеві бюджети Тячівського району. Зокрема, із загального прибутку, підприємство сплатило близько 40% у бюджети всіх рівнів. Якщо говорити мовою цифр, то сума становить майже 50 млн. грн.
У Калинах на Тячівщині до морозів встигли відновити дах місцевої школи (ВІДЕО)
Встигли до зими. Калинівська школа I-II ст. відтепер буде під надійним дахом. Нову покрівлю встановили в старому корпусі навчального закладу, оскільки старий дах прогнив та почав протікав. Кошти на відновлення даху виділили з держбюджету у сумі 250 тис. грн.
Депутати районної ради прийняли бюджет Тячівщини на 2019 рік (ФОТО)
Сьогодні, 21 грудня, відбулося друге пленарне засідання 15-ї сесії Тячівської районної ради сьомого скликання під керівництвом голови ради Івана Фабриція. На засіданні також були присутні голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук, керівники районних служб, начальники структурних підрозділів РДА, селищні та сільські голови.
У Тячівській ОТГ прийняли бюджет на 2019 рік
18 грудня на засіданні 28-ї сесії Тячівської міської ради сьомого скликання депутати міськради прийняли бюджет Тячівської ОТГ на 2019 рік.
Депутати Тячівської ОТГ збирались на бюджетну сесію (ФОТО)
18 грудня під керівництвом Тячівського міського голови Івана Ковача відбулося засідання 28-ї сесії Тячівської міської ради сьомого скликання. На порядку денному було чимало питань, основним із яких стало затвердження бюджету Тячівської ОТГ на 2019 рік.
Тячівщина - серед лідерів з виконання бюджету в області
За січень – листопад цього року місцеві бюджети Закарпаття виконали планові показники доходів загального фонду в середньому на 103,5 відсотків.
На розвиток туристичної інфраструктури Закарпаття з держбюджету виділили понад 4 млн грн
Кабінет Міністрів України затвердив розподіл бюджетних коштів за проектами регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу в рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України, що пройшли конкурсний відбір.
Зберегти коледж мистецтв: закарпатські нардепи звернулися до Володимира Гройсмана з проханням забезпечити фінансування
Закарпатська академія мистецтв та її структурна одиниця - Коледж мистецтв ім. Адальберта Ерделі вкотре опинилися під ризиком втрати спільного фінансування із державного бюджету.
Тячівщина - лідер виконання місцевого бюджету
За січень-жовтень цього року місцеві бюджети Закарпаття виконали планові показники доходів загального фонду в середньому на 103,6 відсотків.
<<Попередня
1
2
3
4
27
28
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi