Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Понад 50 тис закарпатців цьогоріч отримали медикаменти за програмою "Доступні ліки"
Програма передбачає надання за рецептом лікаря в аптеці певних медикаментів безкоштовно, або з незначною доплатою хворим на серцево-судинні захворювання, астму та цукровий діабет 2-го типу. Нагадаємо, що лікар в рецепті вказує непатентовану назву медикаменту, а в аптеці хворий купує визначений для себе препарат певного виробника. Джерело фінансування програми - кошти Державного бюджету.
Тячівська та Вільхівська ОТГ отримають 7 млн. грн. на розвиток інфраструктури
4 квітня Кабінет міністрів України розпорядженням № 201-р затвердив розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році.
У Тячівській ОТГ розподілили залишки бюджету
29 березня на першому пленарному засіданні 23-ї (позачергової) сесії Тячівської міської ради сьомого скликання депутати міськради затвердили зміни до бюджету міськради на 2018 рік, розподіливши залишки коштів, які утворилися на 1 січня 2018 року.
Медична субвенція з Держбюджету покриє лише дві третини від потреби інсулінового запасу області (ВІДЕО)
На третій квартал 2018-го – інсуліну для діабетиків не вистачить, тож звернулися до Кабміну з терміновим проханням – покрити нестачу.
Тячівський міський голова публічно прозвітує про виконання бюджету-2017
Як повідомляють у Тячівській міській раді, під час проведення громадських слухань, які відбудуться завтра, 14 березня, о 10.00 у Центрі дитячої та юнацької творчості, Тячівський міський голова Іван Ковач публічно представить звіт про виконання бюджету Тячівської міської ради за 2017 рік.
Василь Петьовка – серед п’яти народних депутатів від Закарпаття, які отримали відзнаки «За розвиток регіону»
7 березня голова Закарпатської ОДА та голова Закарпатської обласної ради нагородили п’ятьох народних депутатів України, котрі протягом 2017 року домоглися виділення з Державного бюджету України для місцевих бюджетів Закарпатської області додаткових коштів у вигляді субвенції для здійснення заходів щодо соціального-економічного розвитку.
Тячівщина - лідер з перевиконання місцевого бюджету в області
За січень – лютий цього року місцеві бюджети Закарпатської області виконали планові показники доходів загального фонду в середньому на 113,3 відсотки.
Місцеві казни 16 сільських та селищних радах Тячівщини недоотримають цьогоріч суттєві надходження
Вчора на нараді керівників району з сільськими та селищними головами було обговорено питання про стан надходжень до місцевих бюджетів району в розрізі рад і ОТГ та податкових платежів, а також про можливі шляхи збільшення доходів до місцевих бюджетів.
У Тячеві на нараді обговорювали способи наповнення місцевмх бюджетів району (ФОТО)
Сьогодні, 15 лютого, в Тячівській райдержадміністрації відбулася нарада з головами сільських, селищних рад.
У Тячівській ОТГ депутати затвердили звіт про виконання бюджету за 2017 рік
Одним із питань порядку денного засідання 21-ї позачергової сесії Тячівської міської ради сьомого скликання, яке відбулося 24 січня, стало затвердження підсумків виконання бюджету Тячівської міської ради за 2017 рік.
<<Попередня
1
2
3
4
25
26
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi