Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Буштинський господар розводить буйволів (ФОТО)
У приватному господарстві 48-річного буштинця Владислава Сабадоша поблизу урочища «Мочарка» в околицях селища мешкають одинадцять буйволів. Найстаршим із них по шість років, а найменший з’явився на світ цьогоріч.
На Закарпатті діє унікальна ферма карпатського буйвола (ВІДЕО)
Раніше ці благородні тварини були чи не в кожному закарпатському господарстві, сьогодні їх залишилося не більше двохсот в цілій державі. Виправити ситуацію вирішили в одному з сіл Виноградівського району. Тут вже близько двох років працює унікальна ферма карпатського буйвола.
Буйволиний хід у Дубовому (ФОТО)
Вчора мешканці гірських сіл Усть-Чорнянського та Дубівського кущів мали змогу спостерігати за колоритним видовищ: як німець Мішель переганяв з полонини на ферму у Чумалево стадо буйволів.
Тячівщиною колоритно женуть на полонину стадо буйволів (ФОТО)
Як повідомляв tyachiv.com.ua, минулої суботи і неділі в долині Тиси на Тячівщині вперше можна було побачити колоритне видовище – перегін буйволів на полонину.
У вихідні в долині Тиси на Тячівщині можна буде побачити караван буйволів
В суботу вранці німецький еколог Мішель Якобі, який займається на Закарпатті розведенням карпатських буйволів, коників-гуцуликів та інших зникаючих тварин, пожене своїх улюбленців з ферми у Стеблівці на літнє пасовище, яке знаходиться на полонині Свидовець.
Карпатські буйволи, коні-гуцулики та гірські корови живуть на фермі німецького еколога Мішеля Якобі у Чумалеві (ФОТО)
Мальовнича незаймана гірська місцина в околицях Чумалева, на межі Тячівського і Хустського районів, віднедавна стала оселею для 33-річного німецького еколога Мішеля Якобі.
Буйволи Кричева виживають завдяки ґаздам-ентузіастам
Горді, величаві та сильні круторогі буйволи з давніх-давен мешкали на обійстях кричівських селян.
У селах Тячівщини залишилося всього 11 буйволів
За інформацією відділу агропромислового розвитку Тячівської РДА, наразі поголів’я буйволів у домогосподарствах Тячівщини складає 11 голів. Їх традиційно тримають у Кричеві – 6, а ще у Вільхівцях – 3 та 2 – у Буштині.
У Кричеві і досі розводять екзотичних домашніх тварин - буйволів
Раніше у цьому селі буйволів тримали чи не в кожному дворі.
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi