25 вересня 2018
Вівторок
Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Закарпатські лісівники ведуть активну боротьбу з браконьєрством
Як повідомив головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства ЗОУЛМГ Роман Соболівський, рейди по боротьбі з браконьєрством проводяться у всіх державних лісових господарствах, підпорядкованих Закарпатському обласному управлінню лісового та мисливського господарства. У результаті від початку року групами мисливців було проведено понад 347 рейдів та залучено 1260 осіб.
Закарпатські лісівники активно борються з браконьєрством (ВІДЕО)
З метою ефективної протидії браконьєрству, обласне управління лісового та мисливського господарства у співпраці з державною екологічною інспекцією провели розширену нараду де порушили проблемні питання захисту мисливських угідь від браконьєрів.
Лісівники Тячівщини "взялися" за браконьєрів
Так, зокрема, щоб захистити звірів, співробітники Великобичківського, Ясінянського, Брустурянського та Мокрянського лісомисливгоспів постійно влаштовують об'їзди всіх угідь. Кожного, хто попався на браконьєрстві, чекає великий штраф і конфіскація зброї. За сезон таких порушників виявляють кілька десятків.
На Закарпатті прикордонники затримали браконьєра з рушницею (ФОТО)
Місцевого жителя, який займався браконьєрством, затримали прикордонники відділу «Стужиця».
Закарпатські правоохоронці спіймали браконьєра: чоловік ставив капкани на лісову дичину
Міліціонери м.Виноградова спільно з працівниками товариства мисливців і рибалок в ході спільного рейду виявили факт порушення правил полювання. 55-річний чоловік ставив капкани та петлі на лісову дичину.
Працівники Брустурянського лісгоспу по-варварськи нищать все живе у гірських потоках (ФОТО)
Працівники Управління Закарпаттярибоохорони завжди стояли на твердих позиціях захисників природи та рибних запасів нашого краю. І це проявляється не тільки у протидії і боротьбі із браконьєрством, але і у сфері збереження середовища існування риби – річки, озера, ставки.
Лопухівчани закликають боротись із браконьєрами
Наші діди і прадіди нічого не знали про екологію та її закони, але, завдяки наявності вірувань про одухотвореність всього живого, ставились до природи розумніше й милосердніше, ніж сучасні «охотники».
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi