Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Фото з архіву: прання на березі Тиси у Тячеві
Ця світлина, зображена на поштовій листівці 30-40-х років з циклу «Вітання з Тячева» має назву «Жінки, що перуть на березі Тиси».
Фотоархів: рідкісні розфарбовані вручну світлини Тячева
Серед історичних зображень Тячева, які збереглися в архівах та приватних колекціях, кольорових не так багато. Усі вони виготовлені методом фотохромії, що дозволяє перетворювати чорно-білі зображення на кольорові листівки, розфарбовуючи негативи вручну.
Фотоархів: як виглядала Тересва у 60-х роках (ФОТО)
На цих історичних світлинах можна побачити, як виглядало селище півсотні років тому – у 1967-1968 роках.
У Тячеві презентували книгу «Нація, яка не капітулює» (ФОТО)
Сьогодні у Тячівській галереї ім.Ш.Голлоші відбулася презентація книги Ярослава Іляша «Нація, яка не капітулює», в якій висвітлено історію національно-визвольного руху Ірландії з середини ХІХ століття і до сьогодення. Видання містить як архівні матеріали, так і особисті думки автора щодо цих подій. У книзі вміщено також статті діячів українського націоналістичного руху, адже Ярослав Іляш, у своїй праці, провів паралелі між національно-визвольними рухами в Ірландії і Україні. 
Першу потужну греблю в Карпатах планували спорудити в 30-х роках у селі Красна (ФОТО)
В архіві угорських теленовин ми знайшли репортаж 1939 року, який розповідає про наміри побудувати першу греблю в Карпатах в долині ріки Тересва у селі Красна, між селищами Дубове та Усть-Чорна.
Фото з архіву: на початку ХХ ст. міст через Тису у Тячеві був дерев’яним
На листівці, підписаній, імовірно, 1904-м роком, зображено міст через Тису у Тячеві у початковому вигляді. Конструкція споруди, що колись об’єднувала дві частини Тячева, була дерев’яною.
Фото з архіву: прання на потоці у центрі Тячева
Саме так – на потічку, який протікав у центрі міста, по вулиці Кошута – в давнину прали одяг тячівські господині. Зараз цю річку, загнану внаслідок хаотичної забудови у двори і під землю, називають «Голубим Дунаєм».
Фотоархів: єврей-продавець у магазині в Тересві
Фото опіблікували у спільноті 1939.in.ua у мережі Фейсбук.
Відеоархів: історичний запуск Теребле-Ріцької ГЕС у радянській кінохроніці
Запуск гідроелектростанція на Хустщині потужністю 27 000 кВт відбувся у 1956 році.
Фото з архіву: Як угорський міністр торгівлі у 1910 році приїжджав у Тячів
Як свідчить публікація у номері видання «Vasarnapi Ujsag» від 1 травня 1910 року, з візитом до Тячева навідувався міністр торгівлі Угорського Королівства Гієронімі Кароль (1836-1911).
<<Попередня
1
2
3
4
5
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi