Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Ротація у Державній прикордонній службі: Чопський прикордонний загін очолив Сергій Крень (ФОТО)
Нових очільників представляв начальник Західного регіонального управління Держприкордонслужби генерал-майор Володимир Плешко. Від обласної влади головних прикордонників краю вітали в.о. голови Закарпатської ОДА Михайло Рівіс та голова обласної ради Володимир Чубірко.
Вадима Симчеру призначили очільником Чопської митниці
Наказом від 12 листопада 2014 року виконання обов’язків начальника Чопської митниці Міндоходів покладено на Симчеру Вадима Васильовича. Про це повідомляє інформаційно-комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів у Закарпатській області.
Очільником Чопської митниці призначили Вадима Симчеру
Наказом від 14 жовтня 2014 року виконання обов’язків начальника Чопської митниці Міндоходів покладено на Симчеру Вадима Васильовича.
На Чопській митниці виявили митних порушень на суму понад 1 млн. 20 тис. гривень
Найбільш резонансні серпневі порушення митних правил зумовлені поданням до органу доходів і зборів, як підстави для переміщення документів, що містять неправдиві відомості щодо відправника, одержувача та вартості товару.
Чопською митницею керуватиме Сергій Іванов
Про це повідомляє Інформаційно-комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів у Закарпатській області.
Через злочинну діяльність посадовців Чопської митниці держбюджет недоотримав понад 340 тис. грн.
Під виглядом фотопаперу в рулонах митники оформили дорогі мобільні телефони, які не були задекларовані та перетнули кордон з порушенням митних правил.
Ігоря Стрічика призначено в.о. начальника Чопської митниці
У вівторок, 8 квітня, його було призначено виконуючим обов'язки відомства.
Працівника Чопської митниці упіймали на хабарництві
Директор одного з приватних товариств повідомив правоохоронців про те, що працівник Чопської митниці вимагає від нього хабар у сумі 650 євро.
Чотирьох працівників Чопської митниці судитимуть за зловживання службовим становищем
Прокуратура викрила митників на службовому підробленні, замаху на заволодіння коштами та зловживанні службовим становищем.
Працівника Чопської митниці упіймали на хабарі
Так, зокрема, старший інспектор вимагав та одержав від громадянина Ш. неправомірну вигоду у сумі 300 дол. США за безперешкодне митне оформлення автомобіля та товару, який у ньому переміщувався.
<<Попередня
1
2
Наступна>>