Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Відеосюжет про відкриття Центру надання адмінпослуг у Вільховецькій ОТГ
У Вільховецькій ОТГ на Закарпатті відкрили Центр надання адмінпослуг. Ця громада виявила ініціативу, подала заявку та виграла в першому раунді фази впровадження програми «U-LEAD з Європою» в частині покращення якості надання адмінпослуг. ЦНАП розмістили в будівлі колишнього будинку культури. На його відкриття очікували довго, і ось нарешті він повноцінно запрацював.
У Вільховецькій ОТГ урочисто відкрили ЦНАП, інклюзивно-ресурсний центр та міні-футбольне поле (ФОТО)
15 листопада у Вільховецькій ОТГ відбулося урочисте відкриття трьох важливих об’єктів соціальної інфраструктури – Центру надання адміністративних послуг, де мешканці громади зможуть отримати понад 100 послуг, інклюзивно-ресурсного центру для дітей з особливими освітніми потребами та міні-футбольного поля зі штучним покриттям 60х40 м, де діти і молодь зможуть займатись ігровими видами спорту.
Вже цієї п’ятниці у Вільхівцях відкриють ЦНАП та інклюзивно-ресурсний центр
У п’ятницю, 15 листопада 2019 року, відбудеться урочисте відкриття трьох стратегічних об’єктів Вільховецької громади:
ЦНАП у Тячеві надає послуги з оформлення та видачі закордонних паспортів
01 жовтня 2019 року відбулося урочисте відкриття оновленого ЦНАПу Тячівської райдержадміністрації, в якому проведено реконструкцію і розширено перелік адміністративних послуг.
У Тячеві урочисто відкрито оновлений ЦНАП: мешканці району зможуть тут оформляти український і закордонний паспорти (ФОТО)
01 жовтня відбулося урочисте відкриття оновленого ЦНАПу Тячівської райдержадміністрації, який діє тут з 2013 року.
Вільховецька громада про свої здобутки (ВІДЕО)
Вільховецька ОТГ – перша сільська об’єднана громада у Закарпатті, яка утворилася чотири роки тому. До складу ОТГ увійшли 3 сільські ради і 6 населених пунктів.
У Вільховецькій ОТГ працює кращий сільський ЦНАП в Україні, будують амбулаторію, розвивають спорт і дбають про молодь
Вільховецька ОТГ – перша сільська об’єднана громада у Закарпатті, яка утворилася чотири роки тому. До складу ОТГ увійшли 3 сільські ради і 6 населених пунктів. Що вдалося зробити за цей час, над реалізацією яких проектів наразі працюють, як дбають про комфорт для 11,5 тисяч мешканців громади та що планують на перспективу – дізнавались журналісти закарпатських ЗМІ під час прес-туру до об’єднаної громади 24 вересня, організованого Закарпатським центром розвитку місцевого самоврядування за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».
ЦНАП у Вільхівцях переїхав до нової будівлі
Центр надання адміністративних послуг надає свої послуги у новому приміщенні
Представники програми U-LEAD з Європою допомагають Вільховецькій громаді
Вільховецька ОТГ є однією з 112 громад України, в якій реалізовується проект покращення якості надання адміністративних послуг в рамках програми U-LEAD з Європою. У Вільховецькій громаді вже успішно працює Центр надання адміністративних послуг, однак громада в очікуванні відкриття нового комфортного приміщення ЦНАП.
Гроші, які зникають: куди поділись мільйони з ЦНАПу в Мукачеві, керованим «Єдиним Центром»? (ВІДЕО)
У минулому випуску ми розповідали про мільйонні розтрати, які просто зникають, як вода крізь пальці. Мова про Мукачево, місто, яке особисто курує лідер «Єдиного центру» Віктор Балога.
<<Попередня
1
2
3
4
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi