Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
ЦНАП у Вільхівцях переїхав до нової будівлі
Центр надання адміністративних послуг надає свої послуги у новому приміщенні
Представники програми U-LEAD з Європою допомагають Вільховецькій громаді
Вільховецька ОТГ є однією з 112 громад України, в якій реалізовується проект покращення якості надання адміністративних послуг в рамках програми U-LEAD з Європою. У Вільховецькій громаді вже успішно працює Центр надання адміністративних послуг, однак громада в очікуванні відкриття нового комфортного приміщення ЦНАП.
Гроші, які зникають: куди поділись мільйони з ЦНАПу в Мукачеві, керованим «Єдиним Центром»? (ВІДЕО)
У минулому випуску ми розповідали про мільйонні розтрати, які просто зникають, як вода крізь пальці. Мова про Мукачево, місто, яке особисто курує лідер «Єдиного центру» Віктор Балога.
У Вільховецькій ОТГ проходить навчання
У Вільховецькій громаді проходить навчання майбутніх працівників ЦНАПу.
У Дубовому триває реконструкція будівлі під ЦНАП (ФОТО)
Наразі працівники ТОВ «КІК» здійснюють ремонтні роботи у малому залі будинку культури, де передбачено розмістити Центр надання адміністративних послуг. Також у приміщенні облаштовують санвузол та ремонтують коридор. Паралельно з цим, розпочато й ремонт фасаду будівлі.
У Дубовому створять ЦНАП та затверджено генплан селища (ФОТО)
Минулого тижня відбулося пленарне засідання XIX сесії Дубівської селищної ради VII-го скликання. У залі були присутні 14 депутатів з 26. Через те, що більшість з них проігнорували засідання, кворум набирався доволі складно, а початок сесії довелося відстрочити на півтори години. Та зрештою, депутати зібралися й розпочали роботу.
У Вільховецькій ОТГ планують відкрити ЦНАП (ВІДЕО)
Прозорі офіси, вчасні послуги, - полегшене життя. Вільховецька ОТГ на Тячівщині - перша об'єднана громада на Закарпатті.
У Тячеві може з’явитись ще один мурал
В рамках відкриття ЦНАП у вересні цього року у Тячівській ОТГ проходив конкурс дитячих малюнків «ЦНАП очима дітей».
Відеосюжет про офіційне відкриття ЦНАПу в Тячеві
Жителі Тячівської об’єднаної громади відтепер мають свій центр надання адміністративних послуг, участь у створенні якого взяли українські та шведські експерти.
У Тячівській ОТГ відкрили ЦНАП, облаштований за євростандартами (ФОТО)
23 вересня в Тячеві відкрився сучасний ЦНАП, участь у створенні якого взяли українські та шведські експерти. Центр надаватиме мешканцям громади широкий спектр адміністративних послуг, включно з оформленням паспортів громадян України та для виїзду за кордон. Відкриття закладу стало можливим за підтримки Програми U-LEAD Компонент 2, початкова фаза.
<<Попередня
1
2
3
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi