Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
На Закарпатті зареєстрували землетрус інтенсивністю 3-4 бали
24 січня о 18:10 сейсмічною станцією Режимної геофізичної станції "Тросник" відділу сейсмічності Карпатського регіону Інституту геофізики ім. С.І. Суботіна НАН України в четвер о 23:03 09.29 с зареєстровано відчутний місцевий землетрус з епіцентральною відстанню 14 км.
Закарпатські греко-католики хочуть бачити парк на місці кафедри ядерної фізики (ВІДЕО)
Ще з дев’яностих років греко-католицька церква бореться за свої права. Відстоюють приміщення, які відібрала радянська влада. В 19991 році відстояли кафедральний собор в Ужгороді. Віддали церкві і єпископську резиденцію.
Чи відновлять історичний парк у «Резиденції єпископів» в Ужгороді?
У радянський період, зокрема, в 60-70 рр. ХХ століття, без будівельних планів та необхідних на те дозволів, на території історичної та архітектурної пам’ятки XVII ст «Резиденція єпископів» в Ужгороді, було зведено ряд приміщень для кафедри ядерної фізики Ужгородського національного університету. Тоді ж і знищили парковий комплекс, закладений наприкінці XVIIІ ст поблизу Кафедрального Хрестовоздвиженського собору.
Відомі уродженці Тячева: математик і фізик зі світовим ім’ям (ФОТО)
З Тячевом пов’язана життєва доля багатьох відомих особистостей. Та деякі імена уродженців міста, які досягли чималих успіхів у різних галузях і здобули світове визнання, невідомі на малій батьківщині.
Одразу у кількох школах Тячівщини шукають вчителів фізики, фізкультури, математики та іноземних мов
Інформація про наявність вакансій в освітніх закладах Тячівського району станом на січень 2015 подана у таблиці:
Фізика звільнили з посади керівника облуправління лісового господарства
Питання відставки Ігоря Фізика одним з перших поставив Василь Губаль після призначення головою Закарпатської ОДА.
Скандально відомий Ігор Фізик йде з посади керівника облуправління лісового господарства
Про це поінформував голова ОДА Василь Губаль, відповідаючи на питання журналістів про скандально відомого лісівника сьогодні під час прес-конференції.
На семінар до Тячева з’їхались фізики з усієї області (ФОТО)
Вчора на Тячівщині відбувся семінар для методистів районних методкабінетів і керівників методичних об’єднань вчителів фізики та астрономії на тему «Науково-методичні засади уроку розв’язування задач із фізики та астрономії».
Іван Балога розповів про корупційні схеми Ледиди та Фізика
Так, зокрема, на брифінгу для ЗМІ Іван Балога розповів про тіньові схеми у лісовій галузі, які діяли на Закарпатті протягом останніх років.
Мешканцям лісів Закарпаття загрожує африканська чума
Про це на брифінгу повідомив начальник відділу лісового і мисливського осподарства Ігор Фізик.