Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Тячівський суд амністував керівника фірми, звинуваченого у службовій недбалості при облаштуванні водопостачання у Тереблянському комплексі
Тереблянський житловий комплекс для переселенців із карстово небезпечних зон Солотвина через 5,5 років після завершення будівництва так і не має господаря, а житло має невизначений статус.
Тереблянський комплекс: зі 130 родин переселилась лише одна (ВІДЕО)
Проблема переселення жителів селища Солотвино, які у зоні ризику внаслідок зсувів грунтів та утворення нових проваль, вже обговорюється кілька років.
Питання Тереблянського комплексу вже кілька років у підвішеному стані (ВІДЕО)
Містечко, куди мали б переселити жителів Солотвина, досі пустує, а всі об'єкти знаходяться фактично в підвішеному стані, адже не взяті на баланс.
Депутати Тячівської райради знову говорили про Тереблянський комплекс
Вчора, 19 вересня, на другому пленарному засіданні четвертої сесії Тячівської районної ради депутати сьомого скликання вже вдруге розглянули питання «Про прийняття у спільну власність територіальних громад міст, селищ, сіл району об'єкта «Будівництво на території Тереблянської сільської ради житлового комплексу, об'єктів соціальної сфери та інженерно-транспортної інфраструктури для відселення мешканців смт Солотвино із прогнозованої зони деформації земної поверхні».
Тячівська райрада не прийматиме на баланс Тереблянське містечко без коштів на виправлення недоліків будівництва
На засіданні другої сесії Тячівської районної ради знову йшлося про Тереблянський житловий квартал для переселенців із карстово небезпечних зон Солотвина.
На Тячівщині обговорювали подальшу долю тереблянського кварталу (ФОТО)
Сьогодні в селі Теребля відбулася робоча нарада щодо вирішення ряду питань подальшого функціонування об’єкта соціальної сфери та інженерно-транспортної інфраструктури для відселення мешканців смт. Солотвино із прогнозованої зони карстових проваль.
У Тереблянський квартал планують заселити переселенців зі Сходу
Для цього, однак, потрібна спеціальна урядова постанова.
Тереблянський сільський голова: питну воду до «солотвинського мікрорайону» підведуть за десять днів
Хоча житловий комплекс, зведений у Тереблі для відселення мешканців небезпечних зон Солотвина, і ввели в експлуатацію наприкінці минулого року, але вода тут і досі є тільки технічна, питну привозять із сусідніх сіл.
У Тереблянський квартал, можливо, заселять переселенців зі Сходу
Такий варіант розглядали сьогодні, 16 червня, на щотижневій понеділковій нараді в Тячівській РДА.
Валерій Лунченко: «У новозбудований комплекс в селі Теребля потрібно вдихнути життя»
Такий висновок зробив очільник Закарпатської ОДА на виїзній нараді, яку провів разом з своїм першим заступником Андрієм Сербайлом у селі Теребля.
<<Попередня
1
2
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi