Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
У Тячівській РДА відбулося засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню COVID-19 (ФОТО)
Вчора, 24 березня, в Тячівській РДА відбулося засідання оперативного штабу, який утворено у зв'язку з небезпекою поширення коронавірусної інфекції на території району.
У Тячеві на засіданні комісії розглянули питання щодо забезпечення житлом дітей-сиріт (ФОТО)
Сьогодні, 12 березня 2020 р. в Тячівській РДА відбулося засідання комісії з питань придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
На Тячівщині з 12 березня до 3 квітня вводиться карантин
Саме таке рішення прийнято щойно на засіданні державної надзвичайної протиепідемічної комісії при Тячівській районній державній адміністрації, яку провів в.о.голови РДА Михайло Полажинець.
11 школярів Тячівщини стали призерами обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН
Як повідомили у відділі освіти Тячівської РДА, цей конкурс покликаний виявляти і підтримувати обдарованих дітей, залучати їх до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формувати активну громадянську позицію, виховувати вміння формувати й обстоювати власну думку.
У Тячівській РДА відбулося засідання робочої групи з обстеження Бобівської ЗОШ І ст.
У понеділок, 02 березня, в.о.голови Тячівської райдержадміністрації Михайло Полажинець провів засідання робочої групи, яку створено відповідним розпорядженням, у зв'язку із зверненням відділу освіти РДА та дирекції Бобівської ЗОШ І ст. - з метою проведення обстеження матеріально - технічної бази даного навчального закладу.
Проблема сміття, наповнення бюджету та співфінансування медичної галузі - основні питання наради у Тячівській РДА
У четвер, 27 лютого, в.о. голови Тячівської райдержадміністрації Михайло Полажинець провів нараду з головами сільських та селищних рад району.
У Тячівській РДА відбулось засідання комісії з питань ТЕБ та НС (ФОТО)
27 лютого 2020 року під головуванням в.о. голови Тячівської РДА Михайла Полажинця, заступника голови Тячівської районної державної адміністрації Віктора Погара та керівника апарату Тячівської РДА Богдана Макусія відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
З понеділка буде відновлено навчання в освітніх закладах Тячівщини
Саме таке рішення прийнято сьогодні, 28 лютого, на засіданні державної надзвичайно - протиепідемічної комісії при Тячівській державній адміністрації, яке провів голова комісії, в.о.голови РДА Михайло Полажинець.
У Тячівській РДА відбулася нарада з питань поводження з твердими побутовими відходами (ФОТО)
Вчора, 26 лютого, заступник голови державної адміністрації Віктор Погар провів нараду з питань поводження з твердими побутовими відходами.
<<Попередня
1
2
3
4
57
58
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi