Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Чи розвивається на Тячівщині садівництво?
У РДА відбулося засідання комісії з питань використання коштів передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства.
У Тячеві на нараді обговорювали державну підтримку розвитку фермерських господарств (ФОТО)
18 червня 2019 року у приміщенні Тячівської райдержадміністрації (малий зал засідань) при голові Тячівської РДА В.Дем'янчуку, представниками департаменту агропромислового розвитку Закарпатської обласної державної адміністрації (В.Тереля – заступник директора департаменту, Н.Кіш – начальник відділу тваринництва, С.Павлик – начальник відділу землеробства), проводилася нарада-семінар на тему: «Державна підтримка розвитку фермерських господарств, сільськогосподарської обслуговуючої кооперації та підтримка тваринництва у 2019 році», з метою максимального залучення до участі у програмах державної підтримки малих сільськогосподарських товаровиробників – фермерських господарств, фізичних осіб, які утримують молодняк великої рогатої худоби.
У Тячівській РДА обговорювали питання щодо рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів (ФОТО)
Сьогодні, 14 червня, під керівництвом першого заступника голови Тячівської районної державної адміністрації Михайла Полажинця відбулося засідання комісії з питань заготівель природних рослинних ресурсів місцевого значення.
ТОВ «КВ-Консалт» відновить вивіз сміття з 20 червня
Вчора у приміщенні Тячівської РДА відбулася розширена нарада за участі керівників району, сільських та селищних голів, представників підприємств, що займаються вивезенням сміття в районі.
У Тячівській РДА розповіли, де ремонтують дороги
Тячівська райжержадміністрація повідомляє, що триває ремонт доріг у ряді населених пунктів району
У Тячівській РДА провели засідання координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству (ФОТО)
У п'ятницю, 07 червня, під головуванням першого заступника голови Тячівської райдержадміністрації Михайла Полажинця відбулось засідання координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству.
Протестувальники перекрили дорогу у Грушові
Голова РДА прийшов до протестувальників у Грушові
У Тячівській РДА відбулась нарада з представником прикордонної служби
У вівторок, 28 травня, в Тячівській РДА відбулася нарада з представником відділу прикордонної служби «Тячів», яку провів голова державної адміністрації Василь Дем’янчук.
На сесії тячівської районної ради говорили про жахливі дороги й медреформу (ФОТО)
29 травня відбулося засідання чергової, 19-ї, сесії Тячівської районної ради сьомого скликання. Роботою зібрання керував голова ради Іван Фабрицій. Був присутній також голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук.
У Тячівській РДА обговорювали питання функціонування дільничних лікарень району (ФОТО)
27 травня 2019 в Тячівській райдержадміністрації відбулася зустріч з головними лікарями районних та дільничних лікарень району.
<<Попередня
1
2
3
4
49
50
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi