Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Лісівники Мокрянського лісгоспу висадили молоді дерева на площі 1,8 га (ФОТО)
Лісовідновлення дійшло і до гірських районів. Так, 13 квітня у лісових масивах ДП «Мокрянський лісомисливгосп» стартував лісовідновлювальний сезон.
Мокрянський лісгосп тримає марку кращого
На початку нового року лісові господарства краю підводять підсумки роботи за попередній рік. Зроблено такий аналіз діяльності й у ДП «Мокрянське ЛМГ», який у 2016 році здобув звання кращого лісгоспу краю. Керує підприємством Володимир Куцин. З ним й ведемо розмову про здобутки лісгоспу у 2017 році та плани на перспективу.
Руськомокрянський сільський голова розповів про здобутки громади у 2017 році: ремонт доріг, будівництво дамб та проведений етнофестиваль «Закарпатська свальба»
Гірські глибинки й найвіддаленіші села району – Німецька та Руська Мокра за останні кілька років суттєво покращили свою інфраструктуру.
У Мокрянському лісгоспі встановили фотопастки (ФОТО)
Для посилення боротьби з незаконними рубками та браконьєрами в Мокрянському державному лісомисливському господарстві встановили фото та відеопастки.
ДП «Мокрянське ЛМГ» застерігає від незаконних рубок новорічних ялинок
Напередодні нового року поширеним явищем стає рубка новорічних ялинок для власних потреб чи для продажі. Об’єктами незаконної рубки стають молоді хвойні деревця, в окремих випадках вікові дерева - шляхом зрубування вершини.
Мокрянський лісгосп спродав понад 10 тис м3 дров
Заготівля сировини лісівниками триватиме й надалі. Тож мешканці навколишніх сіл, які ще не придбали тверде паливо на зиму, зможуть це зробити у будь-який час.
Єгерська служба ДП «Мокрянське ЛМГ» готується до зими
Загальна площа мисливських угідь ДП «Мокрянське ЛМГ» становить 33,2 тисячі гектарів, більшість з них – лісові масиви, де водиться різноманітна фауна: ведмідь бурий, олень благородний, козулі, дикі кабани, зайці лісові, куниці лісові та рись, дикі коти та інші тварини. Поряд проживають і хижаки – вовки та лисиці.
Мокрянський лісгосп очолив рейтинг «Сумлінних платників податків-2016»
ДП «Мокрянське ЛМГ» стало переможцем першого туру всеукраїнського рейтингу «Сумлінних платників податків – 2016» у категорії «Середні підприємства» й нагороджено дипломом.
У Мокрянському лісгоспі, попри зниження обсягів заготівлі лісу, зросли прибутки
Ліс є однією з найбільших цінностей нашого краю. Адже впродовж століть він забезпечує роботою місцеве населення, є важливим джерелом поповнення державної казни та туристичною перлиною Карпат. А дбають про його збереження та відтворення державні лісові господарства, найголовнішим завданням яких є забезпечення раціонального балансу між вирубкою та відтворенням лісових насаджень для майбутніх поколінь.
У Німецькій Мокрій зводять дамбу вздовж річки Мокрянка (ФОТО)
Як розповів Руськомокрянський сільський голова Анаталій Барна, впродовж останніх двох тижнів у с. Німецька Мокра, в урочищі Айбул, триває будівництво гідроспоруди протяжністю 148 м на річці Мокрянка. Кошти на зведення споруди виділено з обласного бюджету, а виконує роботи фірма «ПМК-78 м. Виноградів» (керівник Й.А.Вайда).
<<Попередня
1
2
3
4
5
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi