25 вересня 2018
Вівторок
Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Тячівська райрада звільнила Василя Каганця з посади голови ради
Сьогодні, під час третього пленарного засідання Тячівська районна рада достроково припинила повноваження голови Тячівської райради Василя Каганця.
Патова ситуація у Тячівській райраді: голова закрив засідання, зміни до бюджету не прийнято
Як уже повідомляв tyachiv.com.ua, сьогодні мало відбутися перше пленарне засідання десятої сесії Тячівської районної ради сьомого скликання. У залі зареєструвались 35 депутатів. Також був присутній голова РДА Василь Дем’янчук. Відкрив засідання голова ради Василь Каганець.
Депутати Тячівської райради ініціювали звільнення голови Каганця
Сьогодні на засіданні чергової сесії Тячівської райради внесено пропозицію за ініціативою 22 депутатів про звільнення з посади голови райради Василя Каганця.
Вогнеборці Тячівського району провели виробничу нараду (ФОТО)
16 серпня в місцевій пожежній частині смт Тересва проведено виробничу нараду адміністрації, профспілки та начальників пожежних команд комунального закладу «МПО в районі». Участь в ній взяв і голова районної ради В.Й.Каганець, який зупинився на питаннях поліпшення пожежної безпеки в районі.
Деревообробники Тячівщини проти скасування мораторію на експорт кругляка
Вчора, 1 грудня, у малому залі РДА відбулись збори членів ГС«Тячівської асоціації деревообробників та лісозаготівельників», на яких були присутні голова районної ради Василь Каганець, перший заступник голови РДА Михайло Полажинець та депутати районної та обласної ради.
Працівники місцевих рад та активісти Тячівщини вчилися писати гранти
4-5 жовтня у Тячеві з ініціативи КП «Агенція регіонального розвитку Тячівського району» (директор Олеся Рибар) та Тячівської районної ради (голова Василь Каганець) благодійний фонд «Центр громадських ініціатив» провів тренінг в рамках проекту «Реалізація Національної стратегії підтримки громадянського суспільства в Закарпатській області».
Розпочалося засідання сесії Тячівської районної ради
Щойно розпочалося засідання четвертої сесії Тячівської районної ради сьомого скликання. На засіданні головує очільник Тячівської районної ради Василь Каганець.Участь у сесії бере голова Тячівської РДА Василь Дем'янчук. У залі зареєструвалися 34 депутати.
Розпочалася сесія Тячівської районної Ради
О 10 годині розпочалося засідання третьої сесії Тячівської районної ради сьомого скликання. Роботою сесії керує голова ради Василь Каганець. У залі зареєструвалися 36 депутатів.
У Тячівській районній раді говорили про участь громад у транскордонному співробітництві
Участь у засіданні взяли голова райради В.Й.Каганець, його заступник В.В.Кушілка, голова постійної комісії з питань міжнаціональних відносин, транскордонного співробітництва, духовного розвитку, культури, туризму та рекреації Тячівської районної ради В.І.Марина, директор КП «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради» В.С.Грищенко, керівник апарату Тячівської РДА Б.Ю.Макусій, селищні та сільські голови.
На Тячівщині керівництво району спільно з водниками обговорило хід робіт з ліквідації наслідків повені
У середу, 23 грудня, голова райдержадміністрації Василь Дем'янчук та голова районної ради Василь Каганець провели зустріч з представниками Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса та підрядними організаціями, які здійснють на територоії району першочергові заходи з ліквідації наслідків водної стихії.
<<Попередня
1
2
3
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi