Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
12 локацій та вибуховий концерт: У Тячеві пройшов фестиваль «З країни в Україну» (ФОТО)
2 серпня до Тячева завітав мандрівний фестиваль «З країни в Україну», який за 6 років існування об’їхав більше 40 міст сходу та півдня України. Цьогоріч Тячів став першим у списку 18 міст, куди фест вирушить цього року. Ідейником та основним організатором фестивалю є громадський діяч та музикант Денис Блощинський. Локальну частину програми організовували Олеся та Леонід Рибарі, Тетяна Гарагонич, Влад Русин, Траян Мустяце.
Сьогодні у Тячеві проходитиме фестиваль "З країни в Україну"
Як повідомляв раніше Tyachiv.com.ua, на сьогоднішньому фестивалі Ви і Ваші діти можете навчитися багато технік народного ремесла:
Незабаром у Тячеві відбудеться фестиваль "З країни в Україну" (ВІДЕО)
У серпні на Закарпатті стартує фестиваль "З країни в Україну".
2 серпня у Тячеві пройде фестиваль «З країни в Україну» (ПРОГРАМА)
Вже цієї п’ятниці, 2 серпня, у Тячеві відбудеться фестиваль «З країни в Україну». Насичена програма, тематичні майданчики, музичний концерт – одноденний фестиваль прийде до смаку кожному, не залежно від віку і зацікавлень.
Фестиваль "З країни в Україну" оголосив програму у Тячеві
Привідриваємо інформацію для тих, хто чекає фестиваль у Тячеві 2 серпня. Гуртами, які виступатимуть на всіх трьох фестивалях Закарпаття, будуть: VERBA, NESPROSTA, ХАС, Balaklava Blues, KiRA MAZUR.
У Тячеві пройде фестиваль «З країни в Україну»
У п'ятницю, 2 серпня, з 13:00 до 23:00 у Тячеві проходитиме фестиваль «З країни в Україну».
Фестиваль «З країни в Україну» розшукує волонтерів у Тячеві (ФОТО)
Як уже повідомляв Tyachiv.com.ua, 2 серпня у Тячеві пройде фестиваль «З країни в Україну». Організатори шукають волонтерів-помічників до команди цього масштабного проекту.
Місцеві активісти готуються до фестивалю «З країни в Україну» у Тячеві (ФОТО)
2 серпня у Тячеві вперше відбудеться фестиваль під назвою «З країни в Україну» – масштабна культурно-просвітницька подія, яка проходить у маленьких містечках України, у програмі якої майстер-класи народних ремесел, демо-зона новітніх здобутків України, відкрита бібліотека, дитячі і юнацькі активні ігри, кінопокази найкращих зразків вітчизняного кінематографу, лекції для дорослих та дітей.
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi