Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
У Закарпатській ОДА обговорювали проблеми деревообробної та лісозаготівельної галузі
5 вересня, голова облдержадміністрації Ігор Бондаренко та його перший заступник Іван Дуран зустрілися з підприємцями, які представляють деревообробну галузь області.
У Закарпатській ОДА обговорювали проблемні питання деревообробної та лісозаготівельної галузей краю
7 серпня голова облдержадміністрації Ігор Бондаренко, перший заступник голови ОДА Іван Дуран та радник голови облдержадміністрації Сергій Гайдай зустрілися з підприємцями – членами ГО «Асоціація лісозаготівельників та деревообробників Усть-Чорнянського куща» (Тячівський район), а також ветеранами АТО.
Закарпаття налічуватиме матиме 50 ОТГ?
Як повідомили в Закарпатському Центрі розвитку місцевого самоврядування, вчора, 25 червня, т.в.о. голови Закарпатської облдержадміністрації Іван Дуран підписав розпорядження про направлення проекту Перспективного плану формування територій громад Закарпатської області для схвалення на черговій сесії Закарпатської обласної ради.
Обов'язки голови Закарпатської ОДА виконуватиме Дуран Іван Петрович
Відповідний указ з'явився сьогодні, 11 червня, на сайті Президента.
У Тячівські РДА вивчали умови проживання ромської національної меншини на території району (ФОТО)
Вчора, 29 серпня, в Тячівській РДА відбулося засідання робочої групи, яку створено на виконання протокольного рішення засідання наради при першому заступнику голови ОДА І. Дуран та відповідного розпорядження голови Тячівської РДА В.Дем'янчука щодо умов проживання ромської національної меншини на території району.
На Закарпатті кошти від екологічного податку планують залучати на розчистки русел
У вівторок, 2 лютого, під головуванням першого заступника голови Закарпатської ОДА Івана Дурана відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi