Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
У Тячеві відзначили День Дунаю (ФОТО, ВІДЕО)
Щорічно у 14 країнах басейну річки Дунай під егідою Міжнародної комісії з захисту цієї ріки відзначається спільний пан-європейський захід – День Дунаю.
Стала відома програма святкування Дня Дунаю у Тячеві
1 липня у Тячеві, на площі Поштовій, відзначать День Дунаю у басейні Тиси-2017.
В День Дунаю переможці конкурсу селфі-відео отримають «Аква-оскар» (ФОТО)
У рамках цьогорічного святкування Дня Дунаю в басейні Тиси проходить конкурс селфі відео «Моє життя і Тиса». На адресу організаторів надходять відео не тільки із басейну Тиси, а і з інших місць всього басейну Дунаю.
У Тячеві завершили роботу над муралом (ФОТО)
Художники компанії «Wall Street» (Київ) завершили малювати мурал на будівлі колишнього готелю «Тячів» по вулиці Незалежності у центрі міста. Його створили у рамках Дня Дунаю, яке у Тячеві відзначатимуть 1 липня.
У Тячеві продовжують розмальовувати мурал до Дня Дунаю (ФОТО)
Триває робота над створенням у рамках Дня Дунаю настінної картини (муралу) на річкову тематику, яка прикрасить будівлю колишнього готелю «Тячів».
У Тячеві малюють мурал до Дня Дунаю (ФОТО)
Вуличні художники київської компанії «Wall Street» вчора розпочали працювати над створенням муралу до Дню Дунаю, який відзначать у Тячеві 1 липня.
Тячівщина готується до Дня Дунаю: усі подробиці свята
День Дунаю є спільним європейським заходом, який відзначається щорічно в кінці червня в 14 країнах басейну річки під егідою Міжнародної комісії з захисту р. Дунай.
На будівлі в центрі Тячева до Дня Дунаю намалюють мурал
Як уже повідомляв tyachiv.com.ua, 1 липня у Тячеві спільно з Румунією відзначать День Дунаю.
На Закарпатті традиційно відзначать “День Дунаю” (ВІДЕО)
У кінці червня на Закарпатті відзначатимуть “День Дунаю”. Свято традиційно пройде в басейні річки Тиса – найбільшої притоки Дунаю.
У Тячеві спільно з Румунією відзначать День Дунаю
День Дунаю є спільним пан-європейським заходом, який відзначається щорічно в кінці червня у 14 країнах басейну під егідою Міжнародної комісії з захисту р.Дунай.
<<Попередня
1
2
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi