Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
16 тисяч 335 правок до «антиколомойського» закону. Хто блокує роботу парламенту?
Цю кількість правок до так званого «антиколомойського закону» Верховна Рада України зможе розглянути, в кращому випадку, до кінця осені - початку зими. Нагадаємо, наразі в Україні діє карантин. 30 березня Верховна Рада підтримала у першому читанні так званий "антиколомойський" законопроєкт №2571-д щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності, з приводу якого були суперечки.
Новим Міністром охорони здоров’я України призначено Максима Степанова
Сьогодні, 30 березня, Верховна Рада України на позачерговому засіданні призначила Максима Степанова новим Міністром охорони здоров'я України. Його кандидатуру підтримали 246 народних депутатів.
30 березня – позачергове засіданя Верховної Ради
О 14 годині 30 березня розпочалося позачергове засідання Верховної ради України. Під час засідання ухвалюють рішення щодо протидії та запобіганню поширенню епідемії коронавірусу та важливі закони для підтримки економіки країни.
Нардеп Василь Петьовка звернувся до Прем’єра Дениса Шмигаля: затвердити перелік робіт, товарів та послуг необхідних для запобігання коронавірусу
Попри те, що Верховна Рада ще 17 березня ухвалила Закон, де передбачені в тому числі і спрощені процедури для закупівлі товарів і послуг для запобігання поширенню та протидії COVID -19, Кабмін цей перелік досі не затвердив. Відсутність цього рішення уряду ставить під загрозу здійснення закладами охорони здоров’я протиепідемічних заходів в області
Верховна Рада прийняла законопроєкт щодо підтримки підприємців у період карантину через коронавірус: скасування ЄСВ для ФОПів і "відстрочки"
Верховна Рада прийняла у цілому законопроєкт №3220 щодо підтримки підприємців у період карантину через коронавірус.
Рада ухвалила закон для запобігання COVID-19: штрафи і позбавлення волі
Верховна Рада ухвалила проєкт закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).
Верховна Рада проголосувала за призначення прем’єр-міністром Дениса Шмигаля
"За" на позачерговомузасіданні парламенту проголосував 291 народний депутат.
Народний депутат Василь Петьовка : «Ми повинні сприяти розвитку громад»
Сьогодні Верховна Рада проголосувала, щоб акциз залишився у місцевих бюджетах.
Народний депутат України Василь Петьовка: «Уряд та Парламент повинні побудувати таку модель земельної реформи, яка б враховувала інтереси всіх учасників ринку та України в цілому»
13 листопада Верховна Рада України в першому читанні ухвалила законопроєкт про відкриття ринку землі. За проєкт закону №2178-10 проголосували 240 нардепів.
Верховна Рада підтримала закон про ринок землі
Верховна Рада у першому читанні ухвалила закон про відкриття ринку землі. За проєкт закону № 2178-10 проголосували 240 нардепів. Проти — 52, утрималися — 57. Голосування проходило під крики «Ганьба».
<<Попередня
1
2
3
4
6
7
Наступна>>