Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
У зимовий період лісівники та єгері Брустурянського лісгоспу підгодовують диких тварин, щоб ті пережили холоди
Важче за усіх в зимовий період буває звірам і птахам. Тому користувачі мисливських угідь, лісівники та єгері Тячівщини заздалегідь потурбувалися про них.
Офіційне спростування про причетність посадових осіб ДП "Брустурянське ЛМГ" до незаконного вилучення земельних ділянок
У низці засобів масової інформації продовж останніх двох днів активно поширюється інформація про причетність посадових осіб ДП "Брустурянське ЛМГ" до незаконного вилучення земельних ділянок в Плайському лісництві.
Брустурянський лісгосп - серед лідерів Закарпаття із наповнення бюджетів
За останні 11 місяців державні лісогосподарські підприємства, що належать до сфери управління Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства сплатили 393642, 3 тисяч гривень податків, зборів (обов’язкових платежів).
У Новий рік – новими дорогами лісовими угіддями Брустурянського лісгоспу
Оглядаючись на рік старий, згадуєш, що нового відкрив для себе, де побував, що найбільше вразило, запам’яталося.
Лісівники Брустурянського лісгоспу шанують історію рідного краю (ВІДЕО)
Лісівники Брустурянського лісомисливського господарства шанують історію рідного краю. Зокрема на території Кедринського лісництва лісівниками був відновлений старий парк закладений ще за часів Чехословаччини у міжвоєнний період. Назвали історико-культурну пам’ятку іменем першого президента Чехословаччини Томаша Масарика.
У Брустурянському лісгоспі проведено перевірку знань лісівників з охорони праці (ФОТО)
Щорічно лісгоспи проводять перевірку знань своїх працівників з охорони праці та техніки безпеки. Тож перевірку знань лісівників проведено й у Брустурянському лісгоспі.
Лісівники Брустурянського лісгоспу облаштували новий рекреаційний пункт в урочищі Усть-Турбат (ФОТО)
В урочищі Усть-Турбат Кедринського лісництва лісові господарники Брустурянського лісомисливгоспу збудували новенький рекреаційний пункт.
На території Брустурянського лісгоспу діє шкільне лісництво (ВІДЕО)
Лісівники Брустурянського лісомисливського господарства з шкільних років навчають любити природу яка нас оточує. Саме тому на підприємстві діє шкільне лісництво, до якого входять учні Лопухівської загальноосвітньої школи.
Напередодні Дня лісу Брустурянський лісгосп підвів підсумки господарської діяльності
День працівника лісу – не лише професійне свято, яке за традицією відзначається золотої осені, а й умовний рубіж, коли можна підвести підсумки трудових успіхів підприємства. Адже у досягненнях лісгоспу заслуга, перш за все, усього колективу.
У Брустурянському лісгоспі планують збільшити площу природно-заповідного фонду
Лісові масиви Закарпаття посідають перше місце серед лісового фонду України. Головне їхнє призначення – природоохоронне, тобто підтримка екологічного балансу регіону, туристичне та економічне. За останні півстоліття площа лісів області зросла більш як на 10 тисяч гектарів.
<<Попередня
1
2
3
4
5
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi