Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
У Брустурянському лісгоспі розпочато реконструкцію будівлі кордону майстра лісу (ФОТО)
Нещодавно в урочищі Пожарова Кедринського лісництва розпочато роботи з реконструкції будівлі кордону майстра лісу.
Брустурянські лісівники їздили по досвід до країн Європи (ФОТО)
Нещодавно троє працівників ДП «Брустурянське ЛМГ» разом з колегами з інших лісгоспів області, загалом 50 осіб, взяли участь у туристичній поїздці країнами Європи, яку організував профком Закарпатського ОУЛМГ.
Лісівники Брустурянського лісгоспу озеленили територію двох дитсадків (ФОТО)
Минулого тижня працівники Грушівського лісництва провели озеленення територій Грушівського та Кривського ДНЗ.
У Брустурянському лісгоспі всередині квітня стартує акція з лісовідновлення
Як повідомляють лісівники держлісгоспу, акція «Майбутнє лісу – у твоїх руках» на території Брустурянського лісгоспу стартує 16 квітня. Саме цього дня працівники лісової охорони висадять 8 тис молодих деревцят основних лісоутворюючих порід на 1, 1 га лісових угідь Грушівського лісництва.
У березні вітровал пошкодив понад 170 гектарів лісфонду Тячівщини
Гірське Закарпаття історично страждає від стихійних лих. І щоразу після природних катаклізмів людство вражене не лише масштабами негоди, а і її наслідками, інформує прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.
Брустурянський лісгосп цьогоріч збудує 7 км лісової дороги
По 1 км нового лісового шляху буде збудовано в урочищах Окульський та Тарничин Турбатського лісництва, в урочищах Матиящик та Октябирський Лопухівського лісництва, в урочищі М.Прочка Кедринського лісництва, ще 2 км дороги збудують лісівники у Плайському лісництві, в урочищі Малий Горган.
Лісівники Турбатського лісництва прихистили благородного оленя (ФОТО)
Тогоріч під час обходу лісівники лісгоспу знайшли у гущах лісу зовсім маленьке, ослаблене оленя, яке сам на сам залишився у великому лісі. Як згодом з’ясували лісівники, його матір загризли вовки. Виходжувати і годувати дитинча благородного оленя взявся сам лісничий Турбатського лісництва Дмитро Чуса.
В угіддях Брустурянського лісгоспу хворих на АЧС кабанів не виявлено
Мисливська фауна в угіддях ДП «Брустурянське ЛМГ» досить різноманітна і характерна для гірської зони Карпат. Із тварин та птахів водяться: олень благородний, козуля, кабан лісовий, вовк, лисиця, заєць-русак, куниця лісова, куниця кам’яна, борсук, білка
У Брустрянському лісгоспі зібрали понад 480 кілограмів лісонасіннєвої сировини
Найважливішим завданням лісового господарства на майбутній період є відновлення лісу на минулорічних заготівлях. Для чого необхідно мати високоякісне насіння. Турбота про насіння – це турбота про завтрашній ліс. У зв’язку з цим лісівники Брустурянського лісомисливгоспу провели роботу по заготівлі смерекових та кедрових шишок.
Брустурянський лісгосп стабільно працює та розвивається
Впродовж останніх років державні лісові господарства району заслужено посідають перші сходинки серед галузевих підприємств області. Одним з таких лісгоспів є ДП «Брустурянське ЛМГ», яким керує Михайло Бігун. З ним й ведемо розмову про проведену роботу підприємства за 2017 рік та плани на перспективу.
<<Попередня
1
2
3
4
7
8
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi