Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Вонігівський палац: від родового маєтку до дитячого табору
Однією з найдавніших споруд села Вонігова є будинок, розташований на вулиці Новобарівській, де розташований спальний корпусу оздоровчого закладу «Берізка». В народі його називають «Палата» (з наголосом на останньому складі). Точної дати побудови маєтку ніхто не може назвати. Навіть найстарші люди села не знають цього. Але з історичних джерел відомо, що будівельники приходили аж із Синевиру відробляти панові повинні дні.
Дитячому оздоровчому закладу «Берізка» на Тячівщині – десять років (ФОТО)
Десять років тому, 8 грудня 2008 року, у Вонігові запрацював цілорічний дитячий оздоровчий заклад «Берізка». Його відкриттю передувала величезна робота.
Тячівські поліцейські обговорювали зі школярами правила особистої безпеки (ФОТО)
Для тридцяти хлопців та дівчат, які відпочивають в оздоровчому таборі «Берізка» в селі Вонігово, поліцейські організували лекцію з правового виховання. Інспектор ювенальної превенції Тячівського відділу поліції Антоніна Маркітан розповіла школярам про основи особистої безпеки, а також протидію шкільному булінгу.
У дитячому оздоровчому закладі «Берізка» на Тячівщині стартував літній сезон (ФОТО)
1 червня, у День захисту дітей, в оздоровчому закладі «Берізка» для дітей, що в селі Вонігово на Тячівщині, стартувала перша літня зміна.
У «Берізку» на Тячівщині приїхала волонтер Корпусу миру США (ФОТО)
Перший день зими став особливим для колективу і вихованців оздоровчого закладу «Берізка», що в селі Вонігово на Тячівщині.
В оздоровчому закладі «Берізка» на Тячівщині стартувала перша літня зміна (ФОТО)
Знову наповнився безтурботним дитячим сміхом оздоровчий заклад «Берізка», що у Вонігові. 1 червня тут стартувала перша літня зміна.
У таборі «Берізка» на Тячівщині триває друга оздоровча зміна (ФОТО)
З 24 червня по 15 липня в оздоровчому закладі «Берізка», що в с.Вонігово, триває друга зміна.
У дитячому оздоровчому закладі «Берізка» на Тячівщині стартував літній сезон
Вже восьмий рік поспіль оздоровчий заклад «Берізка», розташований у мальовничій місцині села Вонігово, приймає на відпочинок школярів з усіх куточків Тячівщини.
60 школярів-пільговиків Тячівської громади влітку безкоштовно оздоровляться у «Берізці»
На розгляд депутатів Тячівської міськради на вчорашньому засіданні сесії було винесено Програму «Про оздоровлення та відпочинок дітей та учнівської молоді Тячівської об’єднаної територіальної громади на 2016 рік».
Дитячому оздоровчому закладу «Берізка» на Тячівщині – сім років (ФОТО)
Історія «Берізки» бере початок 8 грудня 2008 року, коли Тячівська районна рада прийняла рішення створити оздоровчий заклад із цілодобовим перебуванням дітей, насамперед, із соціально незахищених сімей – багатодітних, малозабезпечених, неповних сімей і сиріт. Зусиллями колективу закладу занедбана напівзруйнована історична будівля на околиці села поступово перетворилася на комфортний відпочинковий комплекс.
<<Попередня
1
2
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi