Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Антимонопольний комітет взявся за "Закарпатавтотранс"
Причина – часті відмови у перевезенні пільгових пасажирів. Про це повідомляється на офіційному сайті Закарпатського обласного територіального відділення АМКУ.
Закарпатські заправки "Вог" та "Лукойл" оштрафують за здирницькі ціни на бензин
Антимонопольний комітет України повідомив про виявлення ознак зловживання монопольним становищем компаніями "Лукойл Україна", "Окко нафтопродукт", "ВОГ Рітейл", "Золотий екватор" та "Альянс Холдинг".
Антимонопольний комітет займеться цінами на закарпатських АЗС (ДОКУМЕНТ)
Проблема подоражчання пального торкнулася чи не кожного - люди обурені тим, що протягом дня на АЗС ціни на пальне змінюють по кілька разів.
Антимонопольний комітет оштрафував Тячівських та Виноградівських комунальників на 18 тис. грн
Закарпатське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало Виноградівське та Тячівське виробничі управління житлово-комунального господарства на 18 тисяч гривень за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів.
Найбільшими монополістами області є підприємства які працюють у сферах енерго- та водопостачання
У Закарпатській області налічується 22 підприємства-монополісти, що працюють у сферах енерго- та водопостачання. Їх діяльність, як і робота інших фізичних та юридичних осіб, підлягала перевіркам обласного відділення Антимонопольного комітету України.
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi