Надіслати
НОВИНУ
 
Аналітика
Ліцей імені Шевченка у румунському Сиготі зберігає мову і традиції українців Марамурешу (ФОТО)
За останніми статистичними даними, у сусідньому з Україною румунському повіті Марамуреш мешкають близько 34 тисяч українців. Єдиним україномовним освітнім закладом не тільки у Марамуреші, а і в Румунії загалом, є педагогічний ліцей імені Тараса Шевченка у прикордонному місті Сігету-Мармацієй.
Траян Мустяце: «Життя без м’ясних продуктів набагато яскравіше»
Сьогодні, 20 березня, весь світ відзначає Міжнародний день без м'яса. Прихильники вегетаріанського харчування закликають громадян хоча б один день провести на рослинній їжі.
Чарівний світ канзаші Ксенії Цубери з Дубового (ФОТО)
У вмілих руках майстрині Ксенії Цубери з Дубового звичайна стрічка стає справжнім витвором мистецтва – витонченою квіткою яскравих барв з ніжним силуетом.
Тячівський лісгосп: про здобутки та плани на перспективу
Вже близько двох років діє на території району держпідприємство «Тячівський ЛГ», що утворилося на базі філії «ТячівЛАГ». Керує роботою підприємства Наталія Іванівна Катреняк.
Члени Вільховецької первинної організації мисливців розповіли про вадаску на дичину (ФОТО)
Мисливство об’єднує справжніх чоловіків, які не тільки полюбляють поганяти по лісу за здобиччю зі зброєю у руках, а й віддані покликанню оберігати природу. Саме такі особи й створюють колективи – первинні організації Тячівської районної ради УТМР. Об’єдналися за інтересами й 35 мешканців населених пунктів Вільховецької ОТГ у Вільховецьку первинну організацію мисливців, яка входить до складу Тячівської районної ради УТМР.
Краснянський сільський голова Марія Носа: «Лише спільно з громадою змінимо село на краще»
Під час минулих виборів до органів місцевого самоврядування посаду сільського голови громада с. Красна вперше довірила жінці, вчителю місцевої школи – Марії Носі.
Тячівська ОТГ: «По-справжньому наше село зажило тільки зараз – у складі міської громади…»
28 лютого Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Верховної Ради України розглядатиме законопроект "Про добровільне об'єднання територіальних громад" щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст обласного значення (№6466). Ця законодавча ініціатива спрямована на розблокування процесу об’єднання громад довкола центрів економічної активності, якими є міста обласного значення.
Відомий імунолог ХІХ ст. родом із Тячева здобув швейцарську «Нобелівську премію»
Продовжуємо серію публікацій, присвячених видатним людям, які народились і розпочали життєвий шлях саме у Тячеві.
Брустурянський лісгосп стабільно працює та розвивається
Впродовж останніх років державні лісові господарства району заслужено посідають перші сходинки серед галузевих підприємств області. Одним з таких лісгоспів є ДП «Брустурянське ЛМГ», яким керує Михайло Бігун. З ним й ведемо розмову про проведену роботу підприємства за 2017 рік та плани на перспективу.
Брустурянський лісгосп: історія заснування
Історія нашого карпатського краю сягає прадавніх часів. В середині XVIII століття імператриця Австро-Угорщини Марія-Терезія відома своїми менеджерськими здібностями пообіцяла лісорубам із Верхньої Австрії райське життя десь на окраїні своєї імперії.
<<Попередня
1
2
3
4
33
34
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi