Надіслати
НОВИНУ
 
Аналітика
Діана Мойш: «Тячівщина гостинно запрошує туристів»
Помилуватися Карпатами та вдихнути цілюще гірське повітря до Тячівського району з’їжджаються туристи не тільки з усієї України, а й з-за кордону.
Підкорити Нересен: досвід тячівчанки (ФОТО)
Гора Нересен (758 м) на румунському березі Тиси – на думку багатьох тячівців, є одним із символів міста.
В оздоровчому закладі «Берізка» на Тячівщині стартувала перша літня зміна (ФОТО)
Знову наповнився безтурботним дитячим сміхом оздоровчий заклад «Берізка», що у Вонігові. 1 червня тут стартувала перша літня зміна.
Тячівські прикордонники розповіли про військову службу
Важливу функцію в охороні українсько-румунського кордону, який пролягає у межах Тячівського району, відіграють прикордонники відділу ПС «Тячів».
Чеська благодійниця Вероніка Мехова: «Україна – це любов на все життя»
Вероніка Мехова працює у благодійній організації «Карітас» у місті Острава (Чехія). П'ятнадцять років тому вона вперше приїхала в Україну. Відтоді її думка про нашу країну змінилася кардинально. «Україна – це любов», – каже Вероніка, і в цей момент її очі сяють.
Ярослав Руснак з Калин вирізьблює з дерева витвори мистецтва (ФОТО)
Вже майже чотири десятиліття різьбяр Ярослав Руснак з Калин витісує з дерева об’ємні картини, скульптури та навіть майструє меблі, сходи, декорує деревом кімнати.
Ватаг з Дубового вже півстоліття випасає отари на полонинах (ФОТО)
Нині вівчарю Дмитру Омеляну з Дубового 65 років, з них понад 50 років він присвятив улюбленій справі - випасу отар овець на полонинах.
Марія Фабрицій: «Складно вивозити сміття з гірських сіл Тячівщини, але ця справа вкрай потрібна»
Очистити територію гірських населених пунктів району від сміття вже кілька років поспіль допомагає ТОВ «КВ-Консалт». На теренах району ця фірма працює з 2008 року.
Тячівський район від сміття допомагає очистити «Екосіті» (ФОТО)
Одною з актуальних та назрілих проблем для Тячівщини є забруднення території сміттям. Аби допомогти населенню з вивезенням побутових відходів, у 2008 року у районі почало діяти ТОВ «Екосіті».
Тячівці змушені шукати кращого життя та достойного заробітку в чужих краях
З покоління в покоління закарпатці були і залишаються трудолюбивими й заможними людьми. Звиклі до затишку й достатку у власних оселях, наші земляки не цураються жодної роботи. Засукавши рукави, вони копають траншеї, споруджують будинки, штукатурять, садять і рубають ліси тощо. Однак, найчастіше тячівці шукають кращого життя та достойного заробітку в чужих краях.
<<Попередня
1
2
3
4
27
28
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi